• July 19, 2024
catering dietetyczny

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru cateringu dietetycznego?

Jesteś osobą, która nie ma w zwyczaju planowania swojego jadłospisu ze względu na brak czasu? Zdarza się, że sięgasz po gotowe dania z marketu, jednak ich jakość Cię nie zadowala? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być dieta pudełkowa. Gdynia, Gdańsk oraz Sopot pokazują, jak można jeść zdrowo i smacznie. Dzięki gotowemu cateringowi zadbasz o swoją kondycję i piękną sylwetkę. Już po kilku tygodniach przekonasz się, że warto.

Tania dieta pudełkowa: Gdynia – dopasuj kaloryczność do swoich potrzeb

Jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniej diety pudełkowej? Nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiej usługi? Powinieneś wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru. Kilka podstawowych wskazówek sprawi, że będzie to znacznie łatwiejsze zadanie. Przede wszystkim nie nastawiaj się na błyskawiczne rezultaty. Diety „cud” bywają bardzo restrykcyjne, ograniczają ilość przyjmowanych kalorii i skupiają się wyłącznie na szybkim zrzuceniu kilogramów, nie na Twoim zdrowiu. Efekty są widoczne, jednak po zakończeniu diety pojawia się efekt jojo – ponowne przybranie na wadze, często z nawiązką. Dlatego podstawą jest wybór takiej kaloryczności, która odpowiada zapotrzebowaniu Twojego organizmu.

Osoby, które nie mają czasu, żeby przygotowywać samodzielnie posiłki czy wyliczać ich kaloryczność, mogą postawić na gotowy catering dietetyczny. Gdynia to miasto, które oferuje ogromne możliwości. Oznacza to, że możesz jeść smacznie i bez wyrzeczeń, a przy tym cieszyć się piękną sylwetką.

Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne organizmu można wyliczyć samodzielnie za pomocą narzędzia, jakim jest kalkulator. Wystarczy podać swoją płeć, wiek, wagę, wzrost i poziom aktywności fizycznej (brak aktywności, mała aktywność, średnia aktywność, duża aktywność, bardzo duża aktywność). Na tej podstawie algorytm oblicza dzienną ilość kalorii potrzebną do utrzymania stałej wagi. Chcąc zrzucić nadprogramowe kilogramy, otrzymany wynik należy zmniejszyć o ok. 500 kalorii.

Catering pudełkowy: Gdynia – tanio i smacznie to podstawa

Monotonne i nudne posiłki nie są zachęcające. Dlatego wybierając catering, warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda przykładowe menu, jakie oferuje dieta pudełkowa. Gdynia jest idealnym przykładem tego, że można zjeść smacznie i różnorodnie, zapewniając organizmowi wszelkie niezbędne składniki. Zgubienie kilku kilogramów może być natomiast „efektem ubocznym”. Jak to możliwe? Catering dietetyczny CHEF BOX to rozwiązanie, dzięki któremu można dopasować dietę do swoich oczekiwań. Nad przygotowaniem każdego zestawu czuwają specjaliści, a posiłki powstają wyłącznie ze świeżych produktów. Co więcej, im dłuższy będzie czas Twojej diety, tym większe zniżki otrzymasz.

Tania dieta pudełkowa: Gdynia – sprawdź wszystkie możliwości wyboru

Największą zaletą diety pudełkowej jest możliwość skorzystania z różnorodnej oferty przygotowanej dla klientów. Każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Mniejsze zestawy specjalne, składające się trzech dań, to dieta domowa i office BOX. Większe przewidziane są w opcji:

  • wegańskiej,
  • z niskim poziomem IG (dla osób z insulinoopornością czy cukrzycą),
  • dla mam (kobiet w ciąży oraz karmiących),
  • wegetariańskiej z uwzględnieniem ryb,
  • wegetariańskiej,
  • sportowej,
  • standardowej,
  • standardowej z wykluczeniem ryb,
  • bez glutenu oraz laktozy.

Dieta pudełkowa: Gdynia – poznaj menu przed złożeniem zamówienia

Nie jesteś pewny, czy posmakują Ci dania, jakie proponuje catering dietetyczny. Gdynia, Gdańsk i inne miejscowości bardzo często mają możliwość sprawdzenia menu na nadchodzący tydzień. Dzięki temu przed wyborem konkretnego planu dietetycznego można prześledzić, jakie posiłki pojawią się w diecie każdego dnia. Jest to rozwiązanie, które znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Nie musisz obawiać się, że coś Cię niemile zaskoczy.

Catering dietetyczny: Gdynia – szybko i z dostawą do domu!

Dieta pudełkowa dostarczana jest każdego dnia pod wskazany przez Ciebie adres – do domu lub firmy. Przed wyborem cateringu możesz sprawdzić godziny dostawy dla swojego regionu. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy spodziewać się kuriera. Nie musisz jednak wstawać wcześnie rano. Jeżeli przy zamówieniu podasz kod do klatki, dostawca pozostawi pakiet posiłków dla Ciebie przed drzwiami.

Dodaj komentarz