Zobacze także
9 znalezionych obiektów
 • ANANTI Studio Kosmetyki Estetycznej

  Małopolska 27a, Miastko
  5.0
  Usługi: Stylistka
  Studio Kosmetyki Estetycznej ANANTI stworzyliśmy po to, aby klient poczuł się u nas wyjątkowo. Gabinet położony jest w cichym, spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Urządzony w... zobacz więcej »
 • Pracownia Urody

  ul. Jarochowskiego 48a, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  więcej informacji na temat gabinetu PRACOWNIA URODY i świadczonych w nim usług znajdziecie Państwo na stronie www.gabinet-dla-Ciebie.pl Gabinet posiada własny autoklaw medyczny, w k... zobacz więcej »
 • Salon Urody Samanta

  Al.Karola Marcinkowskiego 2/12, Stare Miasto, Poznań
  4.0
  Usługi: Stylistka
  Z przyjemnością zapraszamy Państwa do salonu urody, w którym oferujemy szereg aktywnych zabiegów wykonywanych na kosmetykach renomowanych firm. Dla wszystkich gości Salonu chcących prze... zobacz więcej »
 • Akademia Metamorfoz

  Puławska 87/89 lok.23, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  Zapraszamy na konsultacje wizerunkowe i kursy makijażu, w wyjątkowo kameralnej atmosferze. Z nami przejdziesz metamorfozę. Oferujemy m.in.: - zakupy ze stylistką, przegląd szafy - nau... zobacz więcej »
 • 78 Studio

  Boryczki 6 lok. 40, Tarnów
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  Polecamy nasze kosmetyki W naszym gabinecie prowadzimy dystrybucję specjalnie wyselekcjonowanych preparatów do pielęgnacji urody. Sprawdzone i skuteczne kosmetyki, preparaty organi... zobacz więcej »
 • Wizaż Adamczewska

  Grzymalitów 1d/1, Białołęka, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam. W pracy wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uzyskane w Policealnym ... zobacz więcej »
 • Strefa Stylu

  , Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  Pomagam moim Klientom wykreować ich własny styl, optymalizuję Ich garderobę, ale przede wszystkim podnoszę Ich samoocenę. Pokazuję jak dobierać ubrania tak, by pasowały do danego typu... zobacz więcej »
 • Fabryka urody

  Świętokrzyska 31/33 A lok. 2, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  Fabryka Urody to salon stworzony z myślą o kobietach i ich potrzebach, aby czuły się atrakcyjnymi i zadbanymi. Każda Klientka jest tu traktowana indywidualnie. Profesjonalny i doświadcz... zobacz więcej »
 • Pretty Women & Men

  Salon mobilny, Gdańsk
  Brak ocen
  Usługi: Stylistka
  kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne. Makijaż nieskazitelny jest wynikiem użycia profesjonalnych kosmetyków „kolorowych” oraz technik i umiejętności nakładania makijażu. Często zapominamy ... zobacz więcej »