Zobacze także
24 znalezionych obiektów
 • Bio Beauty Care

  Czerska 18/325, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Dbasz o swoje ciało i stan ducha? BIO beauty care to ekologiczny salon kosmetyczny, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Już teraz możesz w pełni... zobacz więcej »
 • Salon Nefrezja

  Bieżanowska 65, Bieżanów Prokocim, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  "Nefrezja" Kompleksowe Usługi Kosmetyczne. Salon dwukrotnie nagradzany przez miesięcznik URODA w kategorii Beauty Expert. -ponad 80 zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki -fachowy ... zobacz więcej »
 • Salon Motylek

  UL.WODZISŁAWSKA 39, Żory
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Oferujemy usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej. Makijaże- dojazd do klienta! Jest możliwość umówienia... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Mirabella

  Al. Boh. Warszawy 29 A, Śródmieście, Szczecin
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Drodzy Klienci z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Was do odwiedzenia mojego Gabinetu Kosmetycznego Mirabella i zapoznania się z interesującą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.... zobacz więcej »
 • Masażowy Świat

  Białobrzeska 5 lok 7, Ochota, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Jesteśmy Grupą masażystów, dla których masaż jest pasją. Specjalizujemy się w masażach klasycznym i orientalnych. Mamy wieloletnią praktykę. Wykonujemy masaże w gabinetach stacjonarnych... zobacz więcej »
 • Make Up by Mira

  Warszawa, Warszawa
  5.0
  Usługi: Salony mobilne
  Po 30 latach czynnej pracy na planach zdjęciowych poczułam zmęczenie tempem i presją, jaką niesie ze sobą zawód charakteryzatorki... A ponieważ kocham swój zawód, postanowiłam wykorzyst... zobacz więcej »
 • Vit-Med Szymon Piotrowski

  , Karwieńskie Błoto Pierwsze
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Wykonuję profesjonalne masaże lecznicze, relaksacyjne, orientalne oraz ajurwedyjskie z dojazdem do klienta. Jeżeli potrzebujesz masażu, a z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz doj... zobacz więcej »
 • Justyna Zybert Make Up Artist

  Warszawa, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Jestem dyplomowaną wizażystką która z wielką chęcią przyczynia się do tworzenia piękna. Przy indywidualnym podejściu opartym na analizie kolorystycznej, rysach twarzy i charakterze kli... zobacz więcej »
 • Mirage Studio & Models Agency

  Mickiewicza 17b, Płock
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Mirage - Studio Urody & Models Agency to miejsce, w którym przez 14 lat - na co dzień kreujemy piękno. Trafiają do nas osoby poszukujące nowego, lepszego wyglądu, własnego stylu. W m... zobacz więcej »
 • Akademia Metamorfoz

  Puławska 87/89 lok.23, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Salony mobilne
  Zapraszamy na konsultacje wizerunkowe i kursy makijażu, w wyjątkowo kameralnej atmosferze. Z nami przejdziesz metamorfozę. Oferujemy m.in.: - zakupy ze stylistką, przegląd szafy - nau... zobacz więcej »