Porady specjalistów

Rezerwacja wizyty u fryzjera

Myślisz o odświeżeniu wizerunku? Coraz więcej kobiet przechodzi metamorfozy. Ta moda na tworzenie siebie zupełnie od nowa może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które wciąż jeszcze nie do końca wierzą, że można coś w sobie zmienić.


Rezerwacja wizyty u kosmetyczki

Jak trafić do dobrej kosmetyczki? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele kobiet szuka dobrej kosmetyczki na własną rękę, odwiedzając i sprawdzając „metodą prób i błędów”. Jednak większość z nich, zanim trafi do tej właściwej, straci sporo czasu i przede wszystkim pieniędzy.


Sposób na zadbane i piękne dłonie

Noworoczna pogoda stara się nas rozpieszczać na wszelkie możliwe sposoby. Gdzieniegdzie dodatnia temperatura, odrobina pięknego słońca… i mimo, że zima trochę odpuściła, to nie oznacza, że my musimy odpuścić z pielęgnacją swoich dłoni.


Od czego zależy dobry stan paznokci?

Wiele kobiet i coraz częściej również mężczyzn zastanawia się nad kwestią odpowiedniej pielęgnacji paznokci. Co zrobić, aby ich stan był dla nas zadowalający, a przede wszystkim, jak utrzymać ten zadowalający nas efekt?


Nie zapominaj o stopach zimą

Nie trzeba nikogo przekonywać, że o stopy warto dbać przez cały rok. Są jednak takie miesiące, kiedy o zdrowie i kondycję stóp należy szczególnie zadbać, i o dziwo jest to okres zimowy.


Nosić czapki czy nie nosić?

Włosy to istotny element kobiecego wyglądu. Zimowa aura nie sprzyja jednak ich reprezentacyjności. Stąd odwieczne pytanie, czy nawet w chłodne dni zakładać czapki i psuć sobie fryzurę?


Makijaż a pielęgnacja

Jeśli marzysz o pięknym makijażu rodem z czerwonego dywanu, bądź okładki Vogue'a to musisz wiedzieć, że pierwszym krokiem do niego jest pielęgnacja...


Zadbaj o włosy jesienną porą

Jesienna aura - wiatr, zmienne temperatury, suche powietrze w domu, środkach komunikacji i w pracy - nie dodają włosom uroku...


Pielęgnacja twarzy w chłodne dni

Jesienią i zimą skóra twarzy jest najbardziej narażona na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Wiąże się to nie tylko z chłodnym wiatrem, niskimi temperaturami, ale również z działaniem wysuszającego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Na co więc zwrócić uwagę podczas zimnych miesięcy?