13 znalezionych obiektów
 • MS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Bosacka 14/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi kosmetyczne, zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja, makijaże, masaże. Porady dietetyczne, kosmetyka holistyczna. Wieloletnie doświadc... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Depilacja, Fryzjer, Henna i regulacja, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Pedicure
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • Ocean Urody

  Bronowicka 54, Bronowice, Kraków
  1.0
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Fryzjer, Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Modelowanie sylwetki, Pedicure
  Studio odnowy biologicznej Ocean Urody istnieje już przeszło od 5 lat. W tym czasie zaspokoiliśmy najskrytsze pragnienia naszych klientów. W ciągu tych 4 lat zdobyliśmy cenne doświadcze... zobacz więcej »
 • Art & Derm

  ul. Krowoderskich Zuchów 16, Krowodrza, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż
  Założycielem firmy Gabinet Dermatologii Estetycznej jest Lucyna Mysłakowska- doświadczony lekarz medycyny , specjalista dermatologii I i II stopnia, certyfikowany lekarz dermatologii es... zobacz więcej »
 • Women Care

  Radzikowskiego 47B, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż
  U­ro­da to re­ko­men­da­cja lep­sza niż ja­ki­kol­wiek list po­le­ca­ją­cy­" - Arystoteles Współ­cze­sne ko­bie­ty sta­wia­ją co­raz więk­sze wy­ma­ga­nia. Szyb­kie tem­po ży­cia, st... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Henna i regulacja, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Medycyna estetyczna, Pedicure
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • Ambra Day SPA

  Plac Szczepański 6/8, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż
  Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA otrzymało dwukrotnie rekomendację od prestiżowego miesięcznika URODA jako Beauty Expert. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Kosm... zobacz więcej »
 • Sekret Day Spa Kraków

  Dietla 47/1, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż
  Naszą ideą jest aby dbać zarówno o Państwa urodę zewnętrzną jak i o tę wewnętrzną. Gabinety są wyposażone w sprzęt wysokiej klasy, nowości technologiczne. Staramy się za nimi podążać a... zobacz więcej »
 • Instytut Piękna DERMIQUE

  Ludwinowska 11/10, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Modelowanie sylwetki
  Naszą największą pasją jest piękno – Chcemy by była także Twoją. Jesteśmy niezwykłym połączeniem tego co widzisz kiedy myślisz – luksus i ekskluzywność z tym jak się czujesz kiedy ot... zobacz więcej »
 • Studio Viola

  Kijowska 64/3, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  STUDIO VIOLA to wyjątkowe miejsce, w którym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem (zobacz nasze certyfikaty) kompleksowo zadbają o nienaganny wygląd Twoich dłoni i paznokci. Zabiegi ... zobacz więcej »