Strefa stylu

www.strefastylu.com.pl

Pomagamy naszym Klientom wykreować ich własny styl, optymalizujemy Ich garderobę, ale przede wszystkim podnosimy Ich samoocenę. Pokazujemy jak dobierać ubrania tak, by pasowały do danego typu urody, sylwetki, osobowości, charakteru i stylu życia. Przekazujemy zasady jak właściwie dobierać i łączyć ze sobą ubrania oraz dodatki.

Na warsztatach, które prowadzimy, walczymy z powszechną zgodą na niewidzialność, bylejakość i nudę na ulicach. Jesteśmy warci tego, by wyglądać świetnie każdego dnia.

Przedsiębiorcza kobieta

www.przedsiebiorcza-kobieta.pl

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Przedsiębiorcza Kobieta to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Mój Dietetyk

www.mojdietetyk.pl

Uczymy zdrowego i świadomego odżywania. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Osób Dorosłych, jak również Dzieci. Zapraszamy do poradni dietetycznych w Warszawie, Bydgoszcyz, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Inowrocławiu, Krakowie, Lęborku, Łódzi, Nakle, Poznaniu, Pruszczu Gdańskim, Rumii, Słupsuk, Starogardzie Gdańskmi, Tczewie, Toruniu oraz Wejherowie.

Nie sprzedajemy żadnych produktów ani suplementów. Oferujemy konsultacje dietetyczne oraz indywidualnie dobrane diety. Ułożymy Twój jadłospisy tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Dołącz do ludzi, którzy pasjonują się zdrowym stylem życia.

Fundacja Kobieta Nowego Czasu

www.kobietanowegoczasu.org

Fundacja Kobieta Nowego Czasu swoje działania kieruje głównie do Kobiet bez względu na Ich wiek i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Celem Fundacji jest edukowanie, ochrona i promocja Kobiet. Działalność Kobiety Nowego Czasu to na dziś dzień przede wszystkim walka z przemocą wobec Kobiet oraz propagowanie przedsiębiorczości wśród Kobiet, edukacja w kierunku czerpania bogactwa z własnego wnętrza. Zapraszamy do polubienia fanpage'a: https://www.facebook.com/KobietaNowegoCzasu.

Platforma Kobiet Aktywnych

www.kobietanowegoczasu.org/projekty/51.html

Platforma Kobiet Aktywnych to projekt Fundacji Kobieta Nowego Czasu, służący rozwojowi kobiecej przedsiębiorczości, jej promocji oraz budowaniu komunikacji pomiędzy kobietami przedsiębiorczymi.W ramach projektu, odbywają się comiesięczne spotkania Kobiet, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej bądź są już właścicielkami firm, Kobiet zasiadających na stanowiskach lub po prostu pragnących się realizować w życiu zawodowym. Zapraszamy do polubienia fanpage'a Platformy KA: https://www.facebook.com/PlatformaKobietAktywnych.