14 znalezionych obiektów
 • Salon Nefrezja

  Bieżanowska 65, Bieżanów Prokocim, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Henna i regulacja, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Medycyna estetyczna, Modelowanie sylwetki, Pedicure, Salony mobilne
  "Nefrezja" Kompleksowe Usługi Kosmetyczne. Salon dwukrotnie nagradzany przez miesięcznik URODA w kategorii Beauty Expert. -ponad 80 zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki -fachowy ... zobacz więcej »
 • Sekrety Piękna

  Cegielniana 4a, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż
  tworzyliśmy Nasze Centrum z myślą o tym, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagajacych Klientów. Nasza oferta to selektywnie dobierane zabiegi, zarówno pielęgnacyjne oparte na lu... zobacz więcej »
 • MS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Bosacka 14/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi kosmetyczne, zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja, makijaże, masaże. Porady dietetyczne, kosmetyka holistyczna. Wieloletnie doświadc... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Depilacja, Fryzjer, Henna i regulacja, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Pedicure
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • Ocean Urody

  Bronowicka 54, Bronowice, Kraków
  1.0
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Fryzjer, Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Modelowanie sylwetki, Pedicure
  Studio odnowy biologicznej Ocean Urody istnieje już przeszło od 5 lat. W tym czasie zaspokoiliśmy najskrytsze pragnienia naszych klientów. W ciągu tych 4 lat zdobyliśmy cenne doświadcze... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Henna i regulacja, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Medycyna estetyczna, Pedicure
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • Nowy Wymiar

  Dąbska 18/9, Prądnik Czerwony, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Modelowanie sylwetki, Pedicure
  Witam w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej NOWY WYMIAR. Cera gładka, jędrna, brzoskwiniowego koloru jest atrybutem młodości, jej wygląd odzwierciedla nasz stan zdrowia, niestety z wiek... zobacz więcej »
 • Bess

  Kapelanka 6a/51, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Studio Kosmetyczne Bess jest miejscem, w którym nasz czas i doświadczenie dedykujemy tylko Tobie! Istniejemy od przeszło 20-stu lat. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje otaczając Ci... zobacz więcej »
 • VANILLE Beaute Clinique

  Masarska 9; (naprzeciwko wejścia do Galerii Kazimierz), Grzegórzki, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Modelowanie sylwetki
  VANILLE Beaute Clinique to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Współpracujemy wyłącznie z liderami rynku dermokosmetycznego takimi jak: Filorga, Mesoestetic, Phyt`s, BCN. Chcesz widzi... zobacz więcej »
 • Cattleya Instytut

  Mogilska 123 lok.71, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer, Kosmetologia, Kosmetyczka, Masaż, Modelowanie sylwetki
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce, które pozwala na chwilę zatrzymać tempo codziennego dnia i zaznać pełnego relaksu duszy i ciała. Cattleya MediSpa to miejs... zobacz więcej »