Zobacze także
362 znalezionych obiektów
 • Velvet&Limonka

  Tomickiego 11, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Fryzjer, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Opalanie
  Dysponujemy kadrą znakomitych fryzjerów. Do włosów podchodzimy z fantazją i pasją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, a sam salon zapewni... zobacz więcej »
 • JACHIMSCY

  Krysiewicza 6, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  W Salonie Urody Jachimscy możesz liczyć na kompleksową obsługę. Staramy się sprostać nawet największym wymaganiom klientów. Odświeżenie wizerunku, a może całkiem nowa stylizacja? To dla... zobacz więcej »
 • HARMONIA DAY SPA

  Plac Andersa 3, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Harmonia zaprasza do Day Spa w którym proponujemy relaksujący masaż. Cudowne kremy Decleor, Carita... a może dziś pyszny zabieg czekoladowy czy pachnącym olejkiem kokosowym? Fachowa ob... zobacz więcej »
 • Fit Fun Fizjo

  ul. Naramowicka 187C, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk, Modelowanie sylwetki
  Zdrowa dieta to podstawa zdrowego trybu życia. W końcu jesteśmy tym co jemy. Skorzystaj z oferty Fit Fun Fizjo. Jedz zdrowo i czuj się wspaniale!... zobacz więcej »
 • Samui

  Nad Seganką 3, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  W Samui Spa wszystko pracuje nad osiągnięciem Twojego doskonałego samopoczucia i wyglądu. Pobudzimy każdy Twój zmysł dzięki specjalnie dobranym kolorom, zapachom i dźwiękom. Wystrój w S... zobacz więcej »
 • Akademia Piękna

  al. Solidarności 38A, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Henna i regulacja, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Modelowanie sylwetki, Opalanie, Pedicure
  Każdego dnia wykorzystując najnowocześniejszą technologię oraz naturalne możliwości profesjonalnych preparatów i kosmetyków wiodących marek wydobywamy piękno, które drzemie w każdym z W... zobacz więcej »
 • Samui

  Nad Seganką 3, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Samui Spa oferuje różnego rodzaju usługi fryzjerskie w Poznaniu.... zobacz więcej »
 • Samui

  Nad Seganką 3, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Masaż
  Day Spa w samym sercu Poznania, w którym połączenie nowoczesnej technologii z duchem wschodu, darami natury i wyjątkowymi ludźmi daje Tobie możliwość absolutnego odprężenia zmęczonego c... zobacz więcej »
 • salon arkao

  , Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Fryzjer
 • U Pawła

  Wilczak 20D/19, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka