Zobacze także
362 znalezionych obiektów
 • 102% Urody

  ul. Poznańska 50, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer, Henna i regulacja, Makijaż, Manicure, Masaż
  JESTEŚMY Z WAMI OD LAT, ZMIENIAMY SIĘ Z MYŚLĄ O WAS! Nasz gabinet, zarówno fryzjerski, jak i kosmetyczny, powstał po to, aby każda osoba, która do nas zawita, poczuła się wyjątkowo. ... zobacz więcej »
 • Tanrei Poznań

  ul.Górki 17a/6, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Kosmetologia, Kosmetyczka, Masaż, Modelowanie sylwetki
  Próbowałaś wielu preparatów, aby odmłodzić wygląd Twojej skóry, ale żaden z nich nie przynosi pożądanego przez Ciebie rezultatu? A może po prostu szukasz dobrego salonu spa, gdzie się z... zobacz więcej »
 • Studio Passion

  Osiedle Jagiellońskie 37a, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure, Pedicure
  Studio Passion - powstało dzięki pasji z myślą o kobietach i dla kobiet. To miejsce gdzie króluje nail art. Artystyczne zdobienie nie tylko paznokci ale też przedmiotów zawładnęło ca... zobacz więcej »
 • Global Medica

  Starowiejska 1i/2, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Nasz gabinet zajmuje się przeprowadzaniem terapii usuwających różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Za pomocą aparatury medycznej „Mora-Super” poprzez wykorzystanie medycyny bioin... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Anka

  os. Orła Białego 17, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Kosmetyczka, Manicure, Modelowanie sylwetki
  Gabinet Kosmetyczny Anka został stworzony z myślą o osobach dbających o swój wygląd, pragnących podarować sobie chwile przyjemności i relaksu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Herma

  ul. Sienkiewicza 13/1, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Nasz salon oferuje szereg zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych or... zobacz więcej »
 • Thalgo Poznań

  Kościelna 39 D, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Dietetyk, Kosmetyczka, Masaż, Modelowanie sylwetki
  La Beauté to miejskie SPA nieopodal biznesowego centrum Poznania, autoryzowany salon Thalgo – marki zaufania i światowego lidera wśród producentów kosmetyków profesjonalnych. Polec... zobacz więcej »
 • Salon Mateo

  os. Przyjaźni 132B 1b, Winogrady, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Fryzjer, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Swoją pracę traktujemy jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażujemy się w to, co robimy, gdyż zadowolenie i zaufanie, jakim darzą nas Klienci jest dla nas największym źródł... zobacz więcej »
 • Mobilne Metamorfozy

  Poznań, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka, Manicure, Salony mobilne
  Ditta Hoffmann – kosmetolog i wizażystka z 5-letnim doświadczeniem. • Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu (licencjat 2008 rok) • Absolwentka Wyższej Szkoły ... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Salony mobilne
  Zapraszamy do mobilnego gabinetu kosmetyki profesjonalnej Wehikuł Urody. Wszystkie usługi wykonujemy w zaciszu Twojego domu. Zasięg naszych usług: Poznań, Gądki, Borówiec, Kórnik, Zan... zobacz więcej »