Zobacze także
362 znalezionych obiektów
 • Beverly Hills Poznań Stary Browar

  Półwiejska 42, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Fryzjer, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Styliści Akademii Urody "Beverly Hills" od 15 lat starają się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom i przewidzieć te, które pojawią się jutro. Elegancko i nowocześnie urządzone sa... zobacz więcej »
 • Styliści Studio Urody

  ul. Katowicka 81E/112, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Serdecznie witamy. Fryzjerstwo jest Naszą wielką pasją, dzięki której od roku 2007 jesteśmy z Wami i dla Was na poznańskim rynku. Cenimy sobie każdego Klienta, dlatego też każdy kto prz... zobacz więcej »
 • SPA UŁAŃSKA

  Ułańska 21/4U, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Kosmetologia, Kosmetyczka, Manicure, Masaż
  Spa na ul. Ułańskiej to najmłodsza z trzech sióstr REGENERACJI. Znajduje się na poznańskim Grunwaldzie, w sąsiedztwie dawnych ułańskich koszarów – centrum slow life’u i designu. Powstał... zobacz więcej »
 • Laser Studio Poznań

  Strzelecka 20/6, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia, Kosmetyczka, Modelowanie sylwetki
  LIDER W DEPILACJI LASEROWEJ LASEREM LIGHTSHEER Studio Laser to gabinety kosmetyki laserowej specjalizujące się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd. Naszą... zobacz więcej »
 • Be Happy

  Os. Zygmunta Starego 15B, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa, Depilacja, Dietetyk, Henna i regulacja, Kosmetyczka, Manicure, Masaż, Pedicure
  Stawiamy na zdrowie, urodę oraz edukację prozdrowotną. Dokładamy wszelkich starań aby nasi obecni i przyszli pacjenci byli zadowoleni i po zakończonych kuracjach świadomie i efektywnie ... zobacz więcej »
 • Anna Studio

  Os. Zygmunta Starego 13, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja, Henna i regulacja, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure, Masaż, Pedicure
  Studio Urody ANNA stara się, aby oferowane usługi w pełni zaspokajały indywidualne potrzeby każdego Klienta. Zespół doświadczonych kosmetyczek i stylistek pracuje w komfortowo urządzony... zobacz więcej »
 • Bella Essenza

  Grunwaldzka 387, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  Salon Pielęgnacji Urody powstał z pasji i wieloletniego doświadczenia. Oferta została stworzona z myślą aby zapewnić naszym klientom zadowolenie z wykonywanych zabiegów. Pracujemy na wy... zobacz więcej »
 • Fresh Look II

  Wergiliusza 25, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Salon fryzur Fresh Look powstał z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zgodzie z najwyższymi standardami światowymi w branży fryzjerskiej. Nasi fryzjerzy szczególnie dbają o... zobacz więcej »
 • Fresh Look I

  Słowiańska 53b, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Salon fryzur Fresh Look powstał z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zgodzie z najwyższymi standardami światowymi w branży fryzjerskiej. Nasi fryzjerzy szczególnie dbają o... zobacz więcej »
 • Salon Elegancja

  ul. Żołnierzy Lenino 3, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer, Kosmetologia, Kosmetyczka, Makijaż, Manicure
  GABINET Salon i Elegancja istnieje od 1997 roku. Właścicielką łączącą pasje z wykonywanym zawodem jest kosmetolog specjalista ds. podologii Agnieszka Nowaczyk, która pracując jednocześn... zobacz więcej »