Zobacze także
232 znalezionych obiektów

Masaż

 • Salon Kosmetyczny 7th Heaven

  ul. Bohaterów Monte Cassino 25/lok 10, Sopot
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Zapraszam serdecznie do profesjonalnego salonu oferującego kompleksowe zabiegi kosmetologiczne ciała, twarzy, dłoni i stóp. To co nas wyróżnia wśród konkurencji to położenie w samym ... zobacz więcej »
 • Soell

  ul. Dzika 4a lok. 4, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, indywidualnie dobrane stylizacje fryzur, kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp, masaże relaksacyjne i lecznicze oraz wiele innych usług na miarę ... zobacz więcej »
 • 2b-beauty

  ul. Łukowska 2B, Praga - Południe, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Witamy w Studiu 2B beauty. Zabiegi kosmetyczne przestały już być ekskluzywnym kaprysem. Wizyta w salonie jest dziś integralną częścią zdrowego trybu życia. Odwiedzając nasz gabinet zad... zobacz więcej »
 • Studio Urody Belle Visage

  ul. Tarnogórska 80, Gliwice
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
 • Salon Kosmetyki Estetycznej

  ul. Wilczyńskiego Biskupa Tomasza 6/208, Olsztyn
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Nazywam się Marta Masło, zajmuję się kosmetyką estetyczną ciała i twarzy. W 2004 r. otrzymałam tytuł Technik Usług Kosmetycznych. W 2008 r. uzyskałam dyplom studiów wyższych w zakresie ... zobacz więcej »
 • Salon Muranów

  Ul. Pokorna 2/503 - klatka V, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
 • Dotyk Ukojenia / Ochota

  ul. Aleje Jerozolimskie 123a, lokal 412 IVp Millenium Plaza, Ochota, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Jeśli szukają Państwo dobrego sposobu na odprężenie i lepsze samopoczucie, to nie mogliście trafić lepiej! ANOTHAI Masaż Tajski to idealne miejsce, gdzie mogą Państwo zrobić sobie pr... zobacz więcej »
 • Tom - Medico

  Ul. Jana Pawła II 1, Siemianowice Śląskie
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Problemów i bólów chcemy się pozbyć, a plecy jak drut prostować. Dlatego zapraszam do skorzystania z zabiegów masażu w moim przytulnym gabinecie. Mieści się on w centrum Siemianowic Ślą... zobacz więcej »
 • Dark Massage Salon

  Ul. Kurpińskiego 1A, Suchanino, Gdańsk
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Dark Massage Salon oferuje Państwu magiczną podróż do świata zdrowia, relaksu i pełnego odprężenia. Ta mieszcząca się w sercu Gdańska oaza spokoju zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoc... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Kiedy znajdujemy czas na siebie, jest to akt miłości wobec siebie, a miłością ta możemy obdzielić rodzinę i otaczający nas świat.Odkrywamy równowagę i wewnętrzna harmonie,które oddziały... zobacz więcej »