Zobacze także
232 znalezionych obiektów

Masaż

 • Wy-SPA Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

  ul. Sobieskiego 100a, Luboń, Luboń
  5.0
  Usługi: Masaż
  Wy-SPA Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej jest nowoczesnym gabinetem świadczącym najwyższej jakości usługi w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i medycyny estetycz... zobacz więcej »
 • Kutrzyk Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Górnych Wałów 30 (I piętro), Gliwice
  5.0
  Usługi: Masaż
  Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery przestrzenne gabinety, w których wykonujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i aparaturowych na twarz i ciało, a także propozycje zwi... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Masaż
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • BioBody

  Zgrupowania Żmija 25, Warszawa
  5.0
  Usługi: Masaż
  Zabiegani, zapracowani, z głowami pełnymi bardzo ważnych spraw, pragniemy czasem zwolnić na moment, zrelaksować się, znaleźć chwilę tylko dla siebie. Chwilę, gdy ktoś zatroszczy się o n... zobacz więcej »
 • Salon Urody Joanna Suszyńska

  Wiedeńska 17, Stare Miasto, Poznań
  5.0
  Usługi: Masaż
  Serdecznie zapraszamy Państwa do Salonu Urody Joanny Suszyńskiej gdzie skorzystacie z wyjątkowej pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni i stóp. Istniejemy na rynku juz od 11 lat, oferujemy s... zobacz więcej »
 • Orchid Beauty

  ul. Redłowska 38, Redłowo, Gdynia
  2.0
  Usługi: Masaż
 • Świat Masażu

  Obwodowa 31A, Reda
  1.0
  Usługi: Masaż
  Gabinet "Świat Masażu" oferuje zabiegi z zakresu masażu leczniczego, kosmetycznego oraz refleksoterapii stóp, prowadzone przez dyplomowanego fizjoterapeutę i refleksologa z wieloletnim ... zobacz więcej »
 • Ocean Urody

  Bronowicka 54, Bronowice, Kraków
  1.0
  Usługi: Masaż
  Studio odnowy biologicznej Ocean Urody istnieje już przeszło od 5 lat. W tym czasie zaspokoiliśmy najskrytsze pragnienia naszych klientów. W ciągu tych 4 lat zdobyliśmy cenne doświadcze... zobacz więcej »
 • Test AO

  Testt, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
 • Fit Fun Fizjo

  Naramowicka 187C, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  W pracy terapeutycznej nadrzędnym celem jest dbanie o Twoje dobre zdrowie i samopoczucie i zapewnianie indywidualnie dobranego programu. Doświadczanie, regularnie podnoszenie swoich kwa... zobacz więcej »