6 znalezionych obiektów

Masaż - Łódź

Interesuje Cię masaż w dowolnym studio urody lub gabinecie masażu w mieście Łódź? Portal zamowwizyte.pl umożliwia wyszukanie on-line dowolnego studia urody, gabinetu oferującego masaż i umówienie on-line wizyty na masaż w miastach z całej Polski, w tym także w mieście Łódź. Serwis zamowwizyte.pl posiada kalendarze on-line, umożlwiające rezerwację wizyty o każdej porze, 24h/dobę. Zamowwizyte.pl jest idealny, by na ostatnią chwilę umówić się na masaż. Masaż z rezerwacją dostępną on-line na zamowwizyte.pl.

 • Agentica

  Legionów 61, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  ​Bardzo Serdecznie Witamy na stronie Salonu Kosmetyki Estetycznej Agnetica … ​ Jesteśmy kameralnym Salonem Kosmetyki Estetycznej w samym centrum Łodzi. Wszystkie zabiegi przeprowadzan... zobacz więcej »
 • Vadym Kryachok Salon Masażu

  Żwirki 6, Śródmieście, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Jestem ukraińskim terapeutą specjalizującym się w terapii manualnej i masażu. Posiadam wykształcenie medyczne oraz piętnastoletnią praktykę w zawodzie masażysty. W Łodzi wykonuję mas... zobacz więcej »
 • Amarone Gabinet Kosmetyczny

  Białostocka 7D, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Jesteśmy salonem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach. ... zobacz więcej »
 • Studio Urody Olimp

  Ketlinga 21C, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Studio Urody Olimp zadba o Twoją urodę, styl Twoich włosów oraz piękno Twojego ciała. Nasz salon zapewnia komfortowe otoczenie, najwyższy poziom higieny i czystości, a także najnowocześ... zobacz więcej »
 • Lili Salonik Urody

  ul. Przełajowa 8, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Salon urody "Lili" powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak być piękną i pięknym. Pracują tu osoby, dla których kosmetyka, bioodnowa, dermatologia jest nie tylko pracą... zobacz więcej »
 • Estetica Belleza

  Sienkiewicza 34, Śródmieście, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Instytut Estetica Belleza został stworzony z myślą zapewnienia Państwu szeregu najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia. ... zobacz więcej »