4 znalezione obiekty

Masaż - Katowice

Interesuje Cię masaż w dowolnym studio urody lub gabinecie masażu w mieście Katowice? Portal zamowwizyte.pl umożliwia wyszukanie on-line dowolnego studia urody, gabinetu oferującego masaż i umówienie on-line wizyty na masaż w miastach z całej Polski, w tym także w mieście Katowice. Serwis zamowwizyte.pl posiada kalendarze on-line, umożlwiające rezerwację wizyty o każdej porze, 24h/dobę. Zamowwizyte.pl jest idealny, by na ostatnią chwilę umówić się na masaż. Masaż z rezerwacją dostępną on-line na zamowwizyte.pl.

 • DAY SPA Majama

  Ul. Oswobodzenia 1, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  DAY SPA MAJAMA mieści się w zabytkowym budynku na obrzeżach miasta. To miejsce, w którym zadbasz o harmonię ducha i ciała: ukoisz zmysły, odzyskasz witalność. Wyciszysz i zrelaksujesz o... zobacz więcej »
 • Der-med Katowice

  Al. W. Korfantego 70 / 7, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  SZANOWNI PAŃSTWO, Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny wiedzy, których rozwój stanowi jeden z symboli naszych czasów. Nowe, często rewolucyjne odkrycia wpra... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Masaż
  WANILIA Mobilna Kosmetyka Profesjonalna Gabinet Kosmetyczny WANILIA powstał z pasji do kosmetyki w (roku 2010) , dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz podążam za nowin... zobacz więcej »
 • Instytut Urody Marzena Partyka

  ul.Obr.Westerplatte 75, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Masaż
  Instytut Urody Marzena Partyka to studio kosmetyczne, w którym poczujesz się wyjątkowo. Intymna atmosfera sprawia, że czujesz się swobodnie i nieskrępowanie. W przyjaznej i miłej at... zobacz więcej »