17 znalezionych obiektów

Manicure - hybrydowy, paznokcie żelowe Wrocław

Możesz już schować lakier do paznokci na dno szuflady. Olśniewający wygląd może zapewnić Ci jedynie profesjonalny manicure hybrydowy, odporny na uszkodzenia i blaknięcie. Perfekcyjne paznokcie żelowe są w Twoim zasięgu dzięki wygodnej rezerwacji online, która przy okazji daje Ci szansę na zyskanie atrakcyjnych zniżek. Zamów manicure we Wrocławiu i przekonaj się, że Ty też możesz mieć piękne paznokcie w każdej sytuacji!

 • Bellis Beauty Studio

  Szwedzka 11b, Fabryczna, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Bellis Beauty Studio to salon specjalizujący się w zabiegach przedłużania i zagęszczania włosów, uzupełniania ubytków włosów, jest liderem na polskim rynku pod względem ilości wykonywan... zobacz więcej »
 • Czar Piękna

  Grabiszyńska 90a, Fabryczna, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Zapraszamy na profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne.... zobacz więcej »
 • Prestiż Salon Kosmetyczny

  Rynek 46/47/2, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Skuteczność pielęgnacji w naszym salonie to efekt działania najwyższej jakości preparatów i szerokiej gamy zabiegów, która odpowiada różnorodnym potrzebom skóry. Doświadczony kosmetolog... zobacz więcej »
 • INSTYTUT URODY BEAUTY 92

  ul Krzycka 92b lok. 4, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  “Piękno jest listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca„ Wkraczając w świat elegancji, koloru i zapachu Instytutu Urody BEAUTY92 poczujesz, że każda spędzona tutaj chwil... zobacz więcej »
 • Ogród Piękna

  Jackowskiego 57d, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  O pięknym wyglądzie marzy każda kobieta. Dlatego też warto systematycznie odwiedzać gabinet kosmetyczny – Biskupin i okolice dysponują bogatą ofertą w tym zakresie. Gabinet Ogród Piękna... zobacz więcej »
 • Apeiros

  Przyjaźni 28E, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Zapraszamy do naszego gabinetu na profesjonalne zabiegi... zobacz więcej »
 • M STUDIO URODY

  Grota Roweckiego 34a, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
 • SID Studio Urody

  Norwida 32/1, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Sprawna i kompetentna obsługa Studia Urody SID sprawia, że klienci dobrze czują się w naszym salonie i chętnie wracają do nas, polecając nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Nasi eks... zobacz więcej »
 • Gaba Salonik Kosmetyczny

  Sudecka 118, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Kosmetologia to nasza pasja! Dysponujemy bogatą wiedzą na temat nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz produktów renomowanych marek (w tym m.i... zobacz więcej »
 • CYNTIA Hala Strzegomska

  Strzegomska 206, Fabryczna, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Serdecznie zapraszamy do ekskluzywnego Studia Urody CYNTIA, gdzie nie tylko pomożemy Ci wydobyć piękno, które nosisz w sobie, ale także odzyskasz wewnętrzną harmonię.„Cyntia” to miejsce... zobacz więcej »