28 znalezionych obiektów

Manicure - hybrydowy, paznokcie żelowe Poznań

Manicure hybrydowy to nieodzowny atrybut atrakcyjnych i zadbanych dłoni. Doskonały na każdą okazję, zapewni Twoim paznokciom piękny wygląd nawet na kilka tygodni. Zapomnij o matowych i odpryskujących lakierach. Paznokcie żelowe to trwałe rozwiązanie, które nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.Dzięki rezerwacji zabiegu online w naszym serwisie, możesz zyskać dodatkowo ciekawe zniżki. Zamów manicure w Poznaniu już dziś!

 • Studio Passion

  Osiedle Jagiellońskie 37a, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Studio Passion - powstało dzięki pasji z myślą o kobietach i dla kobiet. To miejsce gdzie króluje nail art. Artystyczne zdobienie nie tylko paznokci ale też przedmiotów zawładnęło ca... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Anka

  os. Orła Białego 17, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Gabinet Kosmetyczny Anka został stworzony z myślą o osobach dbających o swój wygląd, pragnących podarować sobie chwile przyjemności i relaksu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Herma

  ul. Sienkiewicza 13/1, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Nasz salon oferuje szereg zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych or... zobacz więcej »
 • Salon Mateo

  os. Przyjaźni 132B 1b, Winogrady, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Swoją pracę traktujemy jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażujemy się w to, co robimy, gdyż zadowolenie i zaufanie, jakim darzą nas Klienci jest dla nas największym źródł... zobacz więcej »
 • Mobilne Metamorfozy

  Poznań, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Ditta Hoffmann – kosmetolog i wizażystka z 5-letnim doświadczeniem. • Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu (licencjat 2008 rok) • Absolwentka Wyższej Szkoły ... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Zapraszamy do mobilnego gabinetu kosmetyki profesjonalnej Wehikuł Urody. Wszystkie usługi wykonujemy w zaciszu Twojego domu. Zasięg naszych usług: Poznań, Gądki, Borówiec, Kórnik, Zan... zobacz więcej »
 • Velvet&Limonka

  Tomickiego 11, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Dysponujemy kadrą znakomitych fryzjerów. Do włosów podchodzimy z fantazją i pasją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, a sam salon zapewni... zobacz więcej »
 • Akademia Piękna

  al. Solidarności 38A, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Manicure
  Każdego dnia wykorzystując najnowocześniejszą technologię oraz naturalne możliwości profesjonalnych preparatów i kosmetyków wiodących marek wydobywamy piękno, które drzemie w każdym z W... zobacz więcej »