Zobacze także
192 znalezionych obiektów

Makijaż

 • Finesse

  Al.Wilanowska 368C lok.U6, Mokotów, Warszawa
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Finesse to magiczne, ciepłe miejsce, które tworzymy z myślą o każdym naszym kliencie. Przy filiżance dobrej kawy lub herbaty zadbamy o Twoje samopoczucie i pełny relaks... W Finesse poc... zobacz więcej »
 • Salon Sense

  Grunwaldzka 35c, Grunwald, Poznań
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Każdy, kto ma ochotę choć na chwilę uciec od zgiełku codzienności, zrelaksować się oraz zadbać o swoje samopoczucie i urodę, na pewno znajdzie u nas coś dla siebie. Mamy do zaoferowa... zobacz więcej »
 • Salon Urody Joanna Suszyńska

  Wiedeńska 17, Stare Miasto, Poznań
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Serdecznie zapraszamy Państwa do Salonu Urody Joanny Suszyńskiej gdzie skorzystacie z wyjątkowej pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni i stóp. Istniejemy na rynku juz od 11 lat, oferujemy s... zobacz więcej »
 • Salon Urody Samanta

  Al.Karola Marcinkowskiego 2/12, Stare Miasto, Poznań
  4.0
  Usługi: Makijaż
  Z przyjemnością zapraszamy Państwa do salonu urody, w którym oferujemy szereg aktywnych zabiegów wykonywanych na kosmetykach renomowanych firm. Dla wszystkich gości Salonu chcących prze... zobacz więcej »
 • Orchid Beauty

  ul. Redłowska 38, Redłowo, Gdynia
  2.0
  Usługi: Makijaż
 • Malinowa Od-nowa

  Malinowa 18, Skórzewo
  1.0
  Usługi: Makijaż
  Na Malinowej w Skórzewie jesteśmy z Państwem już od ponad roku ,jako Centrum Kosmetyki i Stylizacji Maxlash. Pierwsze urodziny oraz nadchodzącą wiosnę chcieli byśmy uczcić z Państwem „O... zobacz więcej »
 • Mirage Studio & Models Agency

  Mickiewicza 17b, Płock
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Mirage - Studio Urody & Models Agency to miejsce, w którym przez 14 lat - na co dzień kreujemy piękno. Trafiają do nas osoby poszukujące nowego, lepszego wyglądu, własnego stylu. W m... zobacz więcej »
 • Studio Urody Prestige

  Zegadłowicza 1, Wola, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  STUDIO URODY "Prestige" funkcjonuje od 1996 r. oferując pełną gamę usług ; kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało, stylizację, usługi fryzjerskie, masaże, przedłużanie rzęs, makijaż wizaż... zobacz więcej »
 • Miasto Kobiet

  Krótka, Wolsztyn
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  MiastoKobiet założone zostało w 2009 roku. Od trzech lat staramy się dokładać wszelkich starań, aby świadczone przez Nas usługi były wykonywane profesjonalnie i na wysokim poziomie. Pra... zobacz więcej »
 • Kosmetyczny BIBIUTI

  Plac Wiosny Ludów 2, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Serdecznie zapraszamy Państwa do salonu BIBIUTI w prestiżowej lokalizacji Kupca Poznańskiego, który w klimacie odprężenia i relaksu oferuje najwyższej jakości usługi fryzjerskie oraz ko... zobacz więcej »