Zobacze także
192 znalezionych obiektów

Makijaż

 • Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Siła - Skuteczność - Profesjonalizm Po prostu Chanta'l Czerpiemy to co najlepsze z kosmetologii oraz medycyny naturalnej, tworząc szeroką kolekcję dermo-zabiegów dla skóry, włosów i ... zobacz więcej »
 • MS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Bosacka 14/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi kosmetyczne, zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja, makijaże, masaże. Porady dietetyczne, kosmetyka holistyczna. Wieloletnie doświadc... zobacz więcej »
 • Centrum Kosmetyczne ELSA

  Aleja Gen. Okulickiego 7, Rzeszów
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  ELSA - Salon Kosmetyczny Rzeszów - wykonujemy usługi kosmetyczne i prowadzimy kursy oraz szkolenia... zobacz więcej »
 • Justyna Zybert Make Up Artist

  Warszawa, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Jestem dyplomowaną wizażystką która z wielką chęcią przyczynia się do tworzenia piękna. Przy indywidualnym podejściu opartym na analizie kolorystycznej, rysach twarzy i charakterze kli... zobacz więcej »
 • Calypso Górczewska

  Górczewska 124 ( Wola Park ), Wola, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Zapewniamy najwyższą jakość usług opartą o najlepszych fryzjerów, kosmetyki i profesjonalny sprzęt. Stosujemy najnowsze techniki koloryzacji i strzyżeń. W swojej ofercie posiadamy szero... zobacz więcej »
 • Wy-SPA Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

  ul. Sobieskiego 100a, Luboń, Luboń
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Wy-SPA Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej jest nowoczesnym gabinetem świadczącym najwyższej jakości usługi w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i medycyny estetycz... zobacz więcej »
 • Provence Salon Urody

  os. Powstań narodowych 1, Nowe Miasto, Poznań
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Położony w Poznaniu salon kosmetyczny oferuje szereg usług. Nasz wykwalifikowany personel wykonuje podstawowe zabiegi takie jak henna, manicure, pedicure, jak również woskowanie, a takż... zobacz więcej »
 • Magia Klimatu

  Garsteckiego 18, Stare Miasto, Poznań
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Gabinet kosmetyczny „Magia Klimatu” zaprasza na podstawowe i specjalistyczne zabiegi upiększające. Bogata oferta usług i profesjonalne kosmetyki gwarantują naszym klientom zadowolenie, ... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • BioBody

  Zgrupowania Żmija 25, Warszawa
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Zabiegani, zapracowani, z głowami pełnymi bardzo ważnych spraw, pragniemy czasem zwolnić na moment, zrelaksować się, znaleźć chwilę tylko dla siebie. Chwilę, gdy ktoś zatroszczy się o n... zobacz więcej »