Zobacze także
192 znalezionych obiektów

Makijaż

 • Pracownia Urody

  ul. Jarochowskiego 48a, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  więcej informacji na temat gabinetu PRACOWNIA URODY i świadczonych w nim usług znajdziecie Państwo na stronie www.gabinet-dla-Ciebie.pl Gabinet posiada własny autoklaw medyczny, w k... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Margola

  Franciszkańska 94, Koszalin
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  W życiu codziennym często zapominamy o tym, że piękno jest w każdym z nas. Aby je odkryć nie trzeba głęboko szukać. Wystarczy odwiedzić Gabinet Margola. Razem je wydobędziemy :) Zależy ... zobacz więcej »
 • I-KOSMETYKA

  Warneńczyka 3, osiedle Hetmańskie, Sieradz
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Gabinet specjalizuje się w zabiegach podologicznych i estetycznych.... zobacz więcej »
 • Masażowy Świat

  Białobrzeska 5 lok 7, Ochota, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Jesteśmy Grupą masażystów, dla których masaż jest pasją. Specjalizujemy się w masażach klasycznym i orientalnych. Mamy wieloletnią praktykę. Wykonujemy masaże w gabinetach stacjonarnych... zobacz więcej »
 • Eric Stipa Salon Fryzjerski

  Al. Pokoju 67, Czyżyny, Kraków
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Salon Fryzjerski Eric Stipa istnieje w Krakowie od 2002r. Aktualna lokalizacja salonu, to Centrum Handlowe M1. Dogodna lokalizacja, parking oraz godziny otwarcia! Zapraszamy!... zobacz więcej »
 • Make Up by Mira

  Warszawa, Warszawa
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Po 30 latach czynnej pracy na planach zdjęciowych poczułam zmęczenie tempem i presją, jaką niesie ze sobą zawód charakteryzatorki... A ponieważ kocham swój zawód, postanowiłam wykorzyst... zobacz więcej »
 • Studio Farouk

  Kondratowicza 22/2, Targówek, Warszawa
  4.0
  Usługi: Makijaż
  STUDIO FAROUK funkcjonuje od 2002r i od samego początku oferuje pełną gamę usług (kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało, stylizację, usługi fryzjerskie, masaże, solarium itp.) Klimatyzow... zobacz więcej »
 • Kraina Spa

  Komorska 38, Praga - Południe, Warszawa
  1.0
  Usługi: Makijaż
  Zapraszam do „Krainy SPA” salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, niedużego kameralnego ośrodka, w którym poprzez proponowane zabiegi upiększająco-relaksujące oraz lecznicze wykwalifikowany p... zobacz więcej »
 • Beauty4ever

  Wołodyjowskiego 52, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Odkryj niezwykły świat zabiegów pielęgnacyjnych w Beuty4Ever i ciesz się chwilą przyjemności. Wykwalifikowani styliści wspierani przez najnowsze technologie pomogą dobrać Państwu indywi... zobacz więcej »
 • Akademia Zdrowia SPA

  Dolina 23, Centrum, Bydgoszcz
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Akademia Zdrowia SPA w Bydgoszczy. Od 15 lat specjalizuje się w masażach leczniczych, terapii kręgosłupa, usuwaniu rwy kulszowej, masażach relaksacyjnych oraz technikach pokonywania ... zobacz więcej »