4 znalezione obiekty

Makijaż - Toruń

W Twoim życiu zbliża się ważna uroczystość - ślub, randka, spotkanie biznesowe? Nie pozwól, aby zły makijaż popsuł tę niezapomnianą chwilę i umów się do dobrej makijażystki w . Dzięki zamowwizyte.pl znajdziesz najlepsze studia makijażu w Twoim mieście i umówisz się na makijaż okolicznościowy, wieczorowy, dzienny, a także ślubny lub próbny. Zaufaj specjalistom i podkreśl swoje naturalne piękno odpowiednim makijażem.

 • Dynamic Studio SPA

  Szosa Chełmińska 154 C, Chełmińskie Przedmieście, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Zapraszamy do Dynamic Studio SPA, magicznego miejsca, gdzie każdego dnia już od 2008 r. dbamy o piękno i dobre samopoczucie naszych Klientów. W nasza pracę wkładamy ogromne zaangażowani... zobacz więcej »
 • Yasumi Instytut Zdrowia

  ul. Ślaskiego 2, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Yasumi Instytut Zdrowia i Urody oferuje szeroki zakres usług kosmetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, które wykonujemy przy użyciu kosmetyk... zobacz więcej »
 • Salon Nathalie

  ul. Grudziądzka 79, Stare Miasto, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Znajduje się w miejscu kultowym na urodowej mapie Torunia. Pokolenia zadowolonych klientek odwiedza nasz salon od ponad 20 lat! Wykwalifikowana kadra, posiadająca państwowe dokument... zobacz więcej »
 • Studio Urody Kashmir

  Lotników 17A/31, Koniuchy, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do odwiedzenia Studia Urody Kashmir. Znajdziecie tu Państwo pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich oraz masaże klasyczne, relaks... zobacz więcej »