6 znalezionych obiektów

Makijaż ślubny, wieczorowy Łódź

Zachwyć wszystkich swoją urodą, zamawiając w pełni profesjonalny makijaż w Łodzi. Zarejestrowane w naszej bazie salony zapewnią Ci olśniewający makijaż na wesele lub makijaż wieczorowy. Umów się już dziś na wizytę i wspólnie z najlepszymi makijażystami zaplanuj swój makijaż ślubny. Czekają na Ciebie atrakcyjne zniżki! Skorzystaj również z oferty na makijaż permanentny w Łodzi i zmień swój wygląd na wiele miesięcy.

 • Agentica

  Legionów 61, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  ​Bardzo Serdecznie Witamy na stronie Salonu Kosmetyki Estetycznej Agnetica … ​ Jesteśmy kameralnym Salonem Kosmetyki Estetycznej w samym centrum Łodzi. Wszystkie zabiegi przeprowadzan... zobacz więcej »
 • CAPELLO - HAIR DESIGN STUDIO

  Przełajowa 22B, Polesie, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Zapraszamy do salonu CAPELLO - HAIR DESIGN STUDIO znajdującego się przy ul. Przełajowej 22 B, blok 22C lok.4.... zobacz więcej »
 • MP Salon Urody

  Felińskiego 7, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług kosmetycznych i fryzjerskich każdy klient znajdzie coś dla siebie. Do Państwa ... zobacz więcej »
 • Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej

  Piotrkowska 25, Śródmieście, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę nowoczesnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało opartych na najnowszych metodach technologicznych z zakresu kosmetologii i medecyny este... zobacz więcej »
 • Lili Salonik Urody

  ul. Przełajowa 8, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Salon urody "Lili" powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak być piękną i pięknym. Pracują tu osoby, dla których kosmetyka, bioodnowa, dermatologia jest nie tylko pracą... zobacz więcej »
 • Elle Exclusive Institute

  Gimnastyczna 126, Polesie, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Elle Exclusive Institute jest jedynym w Łodzi autoryzowanym Instytutem francuskiej marki Sothys . Wyjątkowa i ekskluzywna oferta kosmetyków oraz niepowtarzalna metoda masaży wyróżnia n... zobacz więcej »