22 znalezionych obiektów

Makijaż ślubny, wieczorowy Kraków

Marzy Ci się idealny, podkreślający Twoją urodę makijaż? Kraków pełen jest profesjonalnych gabinetów i salonów piękności. Aby znaleźć ten najlepszy skorzystaj z naszej bazy specjalistów, którzy oferują makijaż wieczorowy, w tym także makijaż ślubny, z atrakcyjną zniżką i w terminie, który będzie Ci odpowiadał. Makijaż na wesele nie musi kosztować majątku! Sprawdź już dziś. Znajdziesz tu także doświadczone makijażystki, wykonujące makijaż permanentny w Krakowie.

 • Salon Nefrezja

  Bieżanowska 65, Bieżanów Prokocim, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  "Nefrezja" Kompleksowe Usługi Kosmetyczne. Salon dwukrotnie nagradzany przez miesięcznik URODA w kategorii Beauty Expert. -ponad 80 zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki -fachowy ... zobacz więcej »
 • Eric Stipa Salon Fryzjerski

  Al. Pokoju 67, Czyżyny, Kraków
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Salon Fryzjerski Eric Stipa istnieje w Krakowie od 2002r. Aktualna lokalizacja salonu, to Centrum Handlowe M1. Dogodna lokalizacja, parking oraz godziny otwarcia! Zapraszamy!... zobacz więcej »
 • MS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Bosacka 14/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi kosmetyczne, zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja, makijaże, masaże. Porady dietetyczne, kosmetyka holistyczna. Wieloletnie doświadc... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Makijaż
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • Art & Derm

  ul. Krowoderskich Zuchów 16, Krowodrza, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Założycielem firmy Gabinet Dermatologii Estetycznej jest Lucyna Mysłakowska- doświadczony lekarz medycyny , specjalista dermatologii I i II stopnia, certyfikowany lekarz dermatologii es... zobacz więcej »
 • Anita Regiec Make Up Artist

  Borzyńskiego, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Mam to szczęście w życiu, że robię to co kocham :) Makijaże okazjonalne i artystyczne... zobacz więcej »
 • Villa Dermatica Kraków

  Zakopiańska 159, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Villa Dermatica - klinika medycyny estetycznej Kraków, Nowy Targ i Żywiec Klinika Urody specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i derma... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • DER-MED Kraków

  Krzywa 8, lok. 1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Centrum DER-MED TO WIĘCEJ NIŻ KLINIKA URODY… Centrum DER-MED, to sieć naj­no­wo­cze­śniej­szych Salonów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlo­ka­li­zo­wa­nych w dwóch naj­więk­szych mi... zobacz więcej »
 • Nowy Wymiar

  Dąbska 18/9, Prądnik Czerwony, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Witam w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej NOWY WYMIAR. Cera gładka, jędrna, brzoskwiniowego koloru jest atrybutem młodości, jej wygląd odzwierciedla nasz stan zdrowia, niestety z wiek... zobacz więcej »