3 znalezione obiekty

Makijaż - Kielce

W Twoim życiu zbliża się ważna uroczystość - ślub, randka, spotkanie biznesowe? Nie pozwól, aby zły makijaż popsuł tę niezapomnianą chwilę i umów się do dobrej makijażystki w . Dzięki zamowwizyte.pl znajdziesz najlepsze studia makijażu w Twoim mieście i umówisz się na makijaż okolicznościowy, wieczorowy, dzienny, a także ślubny lub próbny. Zaufaj specjalistom i podkreśl swoje naturalne piękno odpowiednim makijażem.

 • Make up Artist - Mariola Bednarska

  Piłsudskiego 16, Kielce
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Makijażem i stylizacją interesowałam się od dziecka. W zakresie wizażu ukończyłam Europejską Szkołę Stylizacji SELECT w Warszawie. Posiadam także wieloletnie doświadczenie w stylizacji ... zobacz więcej »
 • LUMIERE

  Żeromskiego 15/2, Kielce
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Witam i z przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej LUMIÉRE. Priorytetem mojej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie oraz profesjonali... zobacz więcej »
 • Sekret Day Spa Kielce

  ul. Żytnia 12 / 2, Kielce
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Piękno tkwi w każdym z nas. Trzeba tylko umieć je podkreślić… Witam! Nazywam się Jolanta Podsiadło i chciałabym zaprosić Państwa do mojego Sekret Day SPA. Jak to wszystko się zacz... zobacz więcej »