3 znalezione obiekty

Makijaż - Katowice

W Twoim życiu zbliża się ważna uroczystość - ślub, randka, spotkanie biznesowe? Nie pozwól, aby zły makijaż popsuł tę niezapomnianą chwilę i umów się do dobrej makijażystki w . Dzięki zamowwizyte.pl znajdziesz najlepsze studia makijażu w Twoim mieście i umówisz się na makijaż okolicznościowy, wieczorowy, dzienny, a także ślubny lub próbny. Zaufaj specjalistom i podkreśl swoje naturalne piękno odpowiednim makijażem.

 • DAY SPA Majama

  Ul. Oswobodzenia 1, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  DAY SPA MAJAMA mieści się w zabytkowym budynku na obrzeżach miasta. To miejsce, w którym zadbasz o harmonię ducha i ciała: ukoisz zmysły, odzyskasz witalność. Wyciszysz i zrelaksujesz o... zobacz więcej »
 • Der-med Katowice

  Al. W. Korfantego 70 / 7, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  SZANOWNI PAŃSTWO, Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny wiedzy, których rozwój stanowi jeden z symboli naszych czasów. Nowe, często rewolucyjne odkrycia wpra... zobacz więcej »
 • Instytut Urody Marzena Partyka

  ul.Obr.Westerplatte 75, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Makijaż
  Instytut Urody Marzena Partyka to studio kosmetyczne, w którym poczujesz się wyjątkowo. Intymna atmosfera sprawia, że czujesz się swobodnie i nieskrępowanie. W przyjaznej i miłej at... zobacz więcej »