Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 21:00
Wtorek 12:00 - 21:00
Środa 12:00 - 21:00
Czwartek 12:00 - 21:00
Piątek 12:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Lokalizacja salonu

Mapa położenia Active Woman
Powiększ kilkając na mapę

ACTIVE WOMAN

Józefińska 11, Podgórze, Krakówmałopolskie
Ten salon nie został jeszcze oceniony

Nasze motto: Przez ruch do zdrowia
Studio Active Woman powstało z myślą o osobach, które interesuje praca z ciałem i praca nad sobą. U nas można zregenerować siły i zrelaksować się. Jest to nam bardzo potrzebne po to, aby czerpać satysfakcję z życia i inspirować swoje działania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. W nas można miło i przyjemnie oraz z korzyścią dla zdrowia psychofizycznego spędzić czas wolny od pracy i obowiązków rodzinnych. W naszych wszystkich działaniach kierujemy się koncepcją holistycznego spojrzenia na człowieka, mając na uwadze to, że ciało, umysł i duch są nierozłącznymi elementami naszego rozwoju, w każdym okresie naszego życia.
Stan jaki tą droga osiągamy, daje nam poczucie równowagi i spełnienia, wyzwalając w nas zadowolenie, poczucie szczęścia i pozwala zachować zdrowie.
Co nas wyróżnia
Istniejemy na rynku około 20 lat, jesteśmy profesjonalni ( personel zarządzający i pracownicy); całością działalności koordynuje dr Grażyna Kołomyjska o specjalności gerontologia, kinezygerontoprofilaktyk (aktywność ruchowa osób starszych) i inne. Wyróżnia nas kameralna i niepowtarzalna atmosfera i pięknie stylizowane pomieszczenia. Dysponujemy dobrze wyposażoną bazą fitness ukierunkowaną przede wszystkim na prozdrowotne działania, sauną Infrared o szerokim prozdrowotnym spektrum działania; rolletikiem do masażu całego ciała( bardzo proste urządzenie dające świetne wyniki wyszczuplając, ujędrniające i antycellulitowe); gabinetami kosmetycznymi, gabinetami do masażu relaksującego i terapeutycznego, laserem do depilacji Light Sheer oraz kawiarnią, w której można zrelaksować się oczekując np., na zabieg czy zajęcia.
Dbamy o zdrowie i urodę naszych klientek.

Opis działalności
Prowadzimy bardzo dużo zajęć z pilatesa; ukierunkowanych na zdrowy kręgosłup; zapobiegających wysiłkowemu nietrzymaniu moczu( terapia profilaktyka); dla kobiet w ciąży; usprawniające dla seniorów oraz ogólne fitness. Szkolimy instruktorów – kursy instruktorskie o specjalności kinezygerontoprofilaktyka, przygotowujące do pracy w klubach fitness z osobami starszymi . Ponadto kursy na instruktora Nordic Walkingu z elementami Gystick ,kursy doszkalające w zakresie wysiłkowego nietrzymania moczu. Odbywają się u nas relaksacje np. relaks z gongami.
Znakomitym uzupełnieniem wymienionych usług jest sauna na podczerwień, która pomaga detoksykować organizm, relaksuje i poprawia nastrój oraz masaż na rolletiku. Jest to niezwykle proste urządzenie do masaż całego ciała, które ujędrnia, wspomaga odchudzanie i detoksykację organizmu, a w połączeniu z dostępną u nas dietą, daje wprost spektakularne efekty. Urządzenie to jest bardzo wskazane dla osób, które wiele godzin spędzają w pozycji siedzącej.
Osoby mające problemy z narządem ruchu mogą skorzystać z terapii kręgosłupa oraz masażu terapeutycznego.
W Active Woman są salony kosmetyczne Dermologica. Kosmetyka u nas jest na bardzo wysokim poziomie( ocena naszych klientek, wysoki odsetek zadowolonych klientek). W gabinetach wykonuje się różne zabiegi na twarz i ciało; makijaż permanentny, zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe, zabiegi dla kobiet w ciąży, zabiegi dla par, zabiegi „piękna panna młoda”, depilację laserową aparatem Light Sheer, depilacje woskiem, mikrodermabrazje diamentowa, peeling kawitacyjny, pielęgnacje dłoni, manicure i wiele innych zabiegów.
Prowadzimy sprzedaż produktów Dermologica.


Z największą troską dbamy o Twoje samopoczucie psychofizyczne.
Czytaj dalej