156 znalezionych obiektów

Dobra kosmetyczka, salon kosmetyczny Poznań

Ponadprzeciętność, styl i usługi na najwyższym poziomie. Tego oczekujesz od salonów kosmetycznych w Poznaniu? Już teraz dzięki naszemu serwisowi dostęp do wybranych salonów będzie prostsze i łatwiejsze, a znalezienie i umówienie się na wizytę u dobrej kosmetyczki w Poznaniu będzie tylko formalnością. Korzystaj z szerokiej bazy salonów z atrakcyjnymi ofertami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 • Bella Essenza

  Grunwaldzka 387, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Salon Pielęgnacji Urody powstał z pasji i wieloletniego doświadczenia. Oferta została stworzona z myślą aby zapewnić naszym klientom zadowolenie z wykonywanych zabiegów. Pracujemy na wy... zobacz więcej »
 • Salon Elegancja

  ul. Żołnierzy Lenino 3, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  GABINET Salon i Elegancja istnieje od 1997 roku. Właścicielką łączącą pasje z wykonywanym zawodem jest kosmetolog specjalista ds. podologii Agnieszka Nowaczyk, która pracując jednocześn... zobacz więcej »
 • Tanrei Poznań

  ul.Górki 17a/6, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Próbowałaś wielu preparatów, aby odmłodzić wygląd Twojej skóry, ale żaden z nich nie przynosi pożądanego przez Ciebie rezultatu? A może po prostu szukasz dobrego salonu spa, gdzie się z... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Anka

  os. Orła Białego 17, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Gabinet Kosmetyczny Anka został stworzony z myślą o osobach dbających o swój wygląd, pragnących podarować sobie chwile przyjemności i relaksu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ... zobacz więcej »
 • Gabinet Kosmetyczny Herma

  ul. Sienkiewicza 13/1, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Nasz salon oferuje szereg zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych or... zobacz więcej »
 • Thalgo Poznań

  Kościelna 39 D, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  La Beauté to miejskie SPA nieopodal biznesowego centrum Poznania, autoryzowany salon Thalgo – marki zaufania i światowego lidera wśród producentów kosmetyków profesjonalnych. Polec... zobacz więcej »
 • Salon Mateo

  os. Przyjaźni 132B 1b, Winogrady, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Swoją pracę traktujemy jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażujemy się w to, co robimy, gdyż zadowolenie i zaufanie, jakim darzą nas Klienci jest dla nas największym źródł... zobacz więcej »
 • Mobilne Metamorfozy

  Poznań, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Ditta Hoffmann – kosmetolog i wizażystka z 5-letnim doświadczeniem. • Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu (licencjat 2008 rok) • Absolwentka Wyższej Szkoły ... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Zapraszamy do mobilnego gabinetu kosmetyki profesjonalnej Wehikuł Urody. Wszystkie usługi wykonujemy w zaciszu Twojego domu. Zasięg naszych usług: Poznań, Gądki, Borówiec, Kórnik, Zan... zobacz więcej »
 • Velvet&Limonka

  Tomickiego 11, Nowe Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetyczka
  Dysponujemy kadrą znakomitych fryzjerów. Do włosów podchodzimy z fantazją i pasją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, a sam salon zapewni... zobacz więcej »