9 znalezionych obiektów
 • Prestiż Salon Kosmetyczny

  Rynek 46/47/2, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Skuteczność pielęgnacji w naszym salonie to efekt działania najwyższej jakości preparatów i szerokiej gamy zabiegów, która odpowiada różnorodnym potrzebom skóry. Doświadczony kosmetolog... zobacz więcej »
 • Manufaktura Piękna

  Świętej Jadwigi 9/1a, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Gabinet Manufaktura Piękna to niezwykłe miejsce, w którym możesz się poczuć wyjątkowo. Salon mieści się w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Piasek. Oferujemy usługi z zakresu medycyny es... zobacz więcej »
 • INSTYTUT URODY BEAUTY 92

  ul Krzycka 92b lok. 4, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  “Piękno jest listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca„ Wkraczając w świat elegancji, koloru i zapachu Instytutu Urody BEAUTY92 poczujesz, że każda spędzona tutaj chwil... zobacz więcej »
 • WiktoriaMed

  Powstańców Śląskich 54a/3, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  W sterylnym wnętrzu, zapewniamy najwyższą jakość usług oraz intymną atmosferę. Stosowane przez nas praktyki są dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej i mają certyfikaty zgodności CE.... zobacz więcej »
 • KształtoSfera Wrocław

  ul. Odrzańska 24/29, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Dlaczego warto wybrać KształtoSferę? Bo my staramy się bardziej :) Jesteśmy profesjonalistami - doskonale znamy technologie, z których korzystamy, urządzenia na których pracujemy i ... zobacz więcej »
 • Gaba Salonik Kosmetyczny

  Sudecka 118, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Kosmetologia to nasza pasja! Dysponujemy bogatą wiedzą na temat nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz produktów renomowanych marek (w tym m.i... zobacz więcej »
 • CYNTIA

  Słubicka 11a/2u, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Serdecznie zapraszamy do ekskluzywnego Studia Urody CYNTIA, gdzie nie tylko pomożemy Ci wydobyć piękno, które nosisz w sobie, ale także odzyskasz wewnętrzną harmonię.„Cyntia” to miejsce... zobacz więcej »
 • Le Mirage

  Gajowa 70/1A, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Od kilku lat usytuowana jest w jednej z odnowionych kamienic na wrocławskim osiedlu Huby. Stworzona została w myśl o potrzebach zróżnicowanej klienteli. Przytulne dwupoziomowe wnętrze, ... zobacz więcej »
 • Megami

  Wrocław, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Megami to całkowita nowość na rynku. Wyróżnia się tym, że moje Klientki nie muszą tracić swojego cennego czasu na dojazdy do salonu - to kosmetyczka przyjeżda do Nich Jestem wykwalifi... zobacz więcej »