15 znalezionych obiektów
 • BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

  Os. Tysiąclecia 30, Nowe Miasto, Poznań
  4.0
  Usługi: Kosmetologia
  Skuteczność pielęgnacji w naszym gabinecie to efekt działania najwyższej jakości preparatów, szerokiej gamy zabiegów oraz wykorzystania nowoczesnej aparatury m.in. do zabiegów wyszczupl... zobacz więcej »
 • SPA SPOT

  Dolna Wilda 87, Wilda, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  REGENERACJA miejskie spa SPOT. mieści się w XIX wiecznym budynku przy ul. Dolna Wilda 87. Są to urokliwe dwa pokoje, między którymi znajduje się zabytkowe okienko otwierane na życzenie... zobacz więcej »
 • Pracownia Urody

  ul. Jarochowskiego 48a, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  więcej informacji na temat gabinetu PRACOWNIA URODY i świadczonych w nim usług znajdziecie Państwo na stronie www.gabinet-dla-Ciebie.pl Gabinet posiada własny autoklaw medyczny, w k... zobacz więcej »
 • Cosmetic Derm

  Piątkowska 112, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Marzysz o pięknej i gładkiej skórze? Potrzebujesz pozbyć się „tego i owego" w naturalny sposób? Oto miejsce stworzone dla Ciebie! Nasz gabinet kosmetyczny, mieszczący się w Poznaniu, po... zobacz więcej »
 • Provence Salon Urody

  os. Powstań narodowych 1, Nowe Miasto, Poznań
  5.0
  Usługi: Kosmetologia
  Położony w Poznaniu salon kosmetyczny oferuje szereg usług. Nasz wykwalifikowany personel wykonuje podstawowe zabiegi takie jak henna, manicure, pedicure, jak również woskowanie, a takż... zobacz więcej »
 • Kosmetyczny BIBIUTI

  Plac Wiosny Ludów 2, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Serdecznie zapraszamy Państwa do salonu BIBIUTI w prestiżowej lokalizacji Kupca Poznańskiego, który w klimacie odprężenia i relaksu oferuje najwyższej jakości usługi fryzjerskie oraz ko... zobacz więcej »
 • KształtoSfera Poznań

  ul. Wielka 21, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Dlaczego warto wybrać KształtoSferę? Bo my staramy się bardziej :) Jesteśmy profesjonalistami - doskonale znamy technologie, z których korzystamy, urządzenia na których pracujemy i ... zobacz więcej »
 • SPA UŁAŃSKA

  Ułańska 21/4U, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Spa na ul. Ułańskiej to najmłodsza z trzech sióstr REGENERACJI. Znajduje się na poznańskim Grunwaldzie, w sąsiedztwie dawnych ułańskich koszarów – centrum slow life’u i designu. Powstał... zobacz więcej »
 • Laser Studio Poznań

  Strzelecka 20/6, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  LIDER W DEPILACJI LASEROWEJ LASEREM LIGHTSHEER Studio Laser to gabinety kosmetyki laserowej specjalizujące się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd. Naszą... zobacz więcej »
 • Salon Elegancja

  ul. Żołnierzy Lenino 3, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  GABINET Salon i Elegancja istnieje od 1997 roku. Właścicielką łączącą pasje z wykonywanym zawodem jest kosmetolog specjalista ds. podologii Agnieszka Nowaczyk, która pracując jednocześn... zobacz więcej »