5 znalezionych obiektów
 • Agentica

  Legionów 61, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  ​Bardzo Serdecznie Witamy na stronie Salonu Kosmetyki Estetycznej Agnetica … ​ Jesteśmy kameralnym Salonem Kosmetyki Estetycznej w samym centrum Łodzi. Wszystkie zabiegi przeprowadzan... zobacz więcej »
 • Amarone Gabinet Kosmetyczny

  Białostocka 7D, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Jesteśmy salonem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach. ... zobacz więcej »
 • Lili Salonik Urody

  ul. Przełajowa 8, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Salon urody "Lili" powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak być piękną i pięknym. Pracują tu osoby, dla których kosmetyka, bioodnowa, dermatologia jest nie tylko pracą... zobacz więcej »
 • Se'cret Gabinet Kosmetyczny

  ul. Narutowicza 21, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Pasja i zaangażownie, które wkładamy w naszą pracę, pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym klientkom i klientom. Cały nasz zespół chce, aby nasz gabinet był nie tylko miejscem int... zobacz więcej »
 • Estetica Belleza

  Sienkiewicza 34, Śródmieście, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Kosmetologia
  Instytut Estetica Belleza został stworzony z myślą zapewnienia Państwu szeregu najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia. ... zobacz więcej »