Godziny otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 21:00
Wtorek 07:00 - 21:00
Środa 07:00 - 21:00
Czwartek 07:00 - 21:00
Piątek 07:00 - 21:00
Sobota 07:00 - 21:00
Niedziela 08:00 - 18:00

Lokalizacja salonu

Mapa położenia WANILIA Mobilna Kosmetologia
Powiększ kilkając na mapę

WANILIA MOBILNA KOSMETOLOGIA

Katowice, Katowiceśląskie
Ten salon nie został jeszcze oceniony

WANILIA Mobilna Kosmetyka Profesjonalna
Gabinet Kosmetyczny WANILIA powstał z pasji do kosmetyki w (roku 2010) , dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz podążam za nowinkami w świecie kosmetologii, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom.
Dzięki usługą wykonywany przeze mnie można zapomnieć o codziennych troskach, zmęczeniu oraz złym samopoczuciu - popraw sobie nastrój oraz zafunduj relaks dla ciała i ducha. W mojej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych przez doświadczonego kosmetologa, który zadba o Ciebie jak nikt inny!
Od stycznia 2013 roku Wanilia stała się gabinetem w pełni mobilnym- odwiedzam klientów w ich własnych domach, dzięki czemu można się cieszyć pełnym relaksem w zaciszu swojego domu!

Jeśli nie masz czasu na wizytę w gabinecie, masz wolne wieczory oraz weekendy, jesteś młodą mamą i nie masz z kim zostawić dziecka, a może krępujesz się wyjść po za biegu z zaczerwienioną buzią lub chcesz zrelaksować się w zaciszu własnego domu - mam rozwiązanie! Zadzwoń i umów się, a Twój Kosmetolog przyjedzie do Ciebie -dyskretnie, profesjonalnie i bez kolejki!
Zapraszam na zabiegi :
- Pielęgnacyjne twarzy i ciała
-Pielęgnacyjne okolic oczu
-Pielęgnacyjne dłoni i stóp
-Makijaże;
-Świecowanie uszu

Jestem dyplomowanym Kosmetologiem-biotechnologiem
ZAPRASZAM 7 DNI W TYGODNIU-GODZINY MOJEJ PRACY DOSTOSOWANE SĄ DO POTRZEB KLIENTA
Czytaj dalej