6 znalezionych obiektów

Henna - Łódź

Dobrze podkreślone i wyregulowane brwi są świetnym podkreśleniem dla każdych oczu. Porównaj ceny na zamowwizyte.pl, zarezerwuj wizytę u kosmetyczki w Łodzi i spraw, aby Twoje spojrzenie było jeszcze bardziej wyraziste i hipnotyzujące. Wypielęgnuj swój łuk brwiowy za pomocą regulacji, henny brwi i rzęs w najlepszej cenie oferowanej przez zamowwizyte.pl.

 • CAPELLO - HAIR DESIGN STUDIO

  Przełajowa 22B, Polesie, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Zapraszamy do salonu CAPELLO - HAIR DESIGN STUDIO znajdującego się przy ul. Przełajowej 22 B, blok 22C lok.4.... zobacz więcej »
 • MP Salon Urody

  Felińskiego 7, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług kosmetycznych i fryzjerskich każdy klient znajdzie coś dla siebie. Do Państwa ... zobacz więcej »
 • Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej

  Piotrkowska 25, Śródmieście, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę nowoczesnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało opartych na najnowszych metodach technologicznych z zakresu kosmetologii i medecyny este... zobacz więcej »
 • Amarone Gabinet Kosmetyczny

  Białostocka 7D, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Jesteśmy salonem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach. ... zobacz więcej »
 • JULITA STUDIO URODY

  Wici 6, Bałuty, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Zapraszamy do naszego gabinetu na profesjonalne usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie.... zobacz więcej »
 • Elle Exclusive Institute

  Gimnastyczna 126, Polesie, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Elle Exclusive Institute jest jedynym w Łodzi autoryzowanym Instytutem francuskiej marki Sothys . Wyjątkowa i ekskluzywna oferta kosmetyków oraz niepowtarzalna metoda masaży wyróżnia n... zobacz więcej »