6 znalezionych obiektów

Henna - Kraków

Dobrze podkreślone i wyregulowane brwi są świetnym podkreśleniem dla każdych oczu. Porównaj ceny na zamowwizyte.pl, zarezerwuj wizytę u kosmetyczki w Krakowie i spraw, aby Twoje spojrzenie było jeszcze bardziej wyraziste i hipnotyzujące. Wypielęgnuj swój łuk brwiowy za pomocą regulacji, henny brwi i rzęs w najlepszej cenie oferowanej przez zamowwizyte.pl.

 • Salon Nefrezja

  Bieżanowska 65, Bieżanów Prokocim, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  "Nefrezja" Kompleksowe Usługi Kosmetyczne. Salon dwukrotnie nagradzany przez miesięcznik URODA w kategorii Beauty Expert. -ponad 80 zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki -fachowy ... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Henna i regulacja
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • DER-MED Kraków

  Krzywa 8, lok. 1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Centrum DER-MED TO WIĘCEJ NIŻ KLINIKA URODY… Centrum DER-MED, to sieć naj­no­wo­cze­śniej­szych Salonów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlo­ka­li­zo­wa­nych w dwóch naj­więk­szych mi... zobacz więcej »
 • Magnetic Look

  Friedleina 11, Krowodrza, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Jest pierwszym w Krakowie salonem specjalizującym się w przedłużaniu rzęs metodą „jedna do jednej”. Powstał, aby zadowolić gusta coraz bardziej wymagających klientek względem własnego w... zobacz więcej »
 • Bliss Beauty

  Bronowicka 19/3, Bronowice, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Henna i regulacja
  Dlaczego my? Jesteśmy zespołem młodych, wysoko wykwalifikowanych kosmetologów, którzy śledzą nowe trendy w kosmetologii. Nieustannie uczymy się oraz podnosimy nasze kwalifikacje. ... zobacz więcej »