Zobacze także
2809 znalezionych obiektów

Dobry fryzjer - znajdź salon fryzjerski dla siebie

Dobry fryzjer nie tylko realizuje życzenia klientów, ale przede wszystkim sam proponuje najlepsze fryzury dla określonego typu urody czy kształtu twarzy. Zanim zdecydujesz się na podpatrzone u gwiazd modne cięcie, odwiedź profesjonalny salon fryzjerski i sprawdź, jaka fryzura będzie odpowiednia właśnie dla Ciebie.


Czego oczekiwać od fryzjera


Kobiety, które nie mają czasu na codzienne układanie włosów lub mają włosy trudne do okiełznania, zdecydowanie powinny zainwestować w wizytę u fryzjera-stylisty. Doświadczony ekspert dobierze cięcie, które będzie dobrze prezentować się na Twoim typie włosów. Cienkie włosy zwykle wymagają cięcia, które doda objętości, natomiast grube-sztywne włosy mogą być kłopotliwe przy krótkich fryzurach. Warto uprzedzić fryzjera, czy mamy czas na układanie włosów. W zależności od naszych możliwości czy choćby preferencji odnośnie stosowanych kosmetyków, podpowie on, w jaki sposób łatwo ułożyć włosy, na przykład tylko przy użyciu suszarki.


Fryzjerskie porady z pierwszej ręki


Podczas układania włosów u fryzjera dobrym pomysłem jest uważne przyglądanie się temu, jak to robi. Płacąc nawet 150 zł za wizytę zdecydowanie powinniśmy zadawać pytania – jakie kosmetyki sprawdzą się najlepiej, jak ułożyć włosy na specjalną okazję oraz czym najlepiej je pielęgnować, aby dobrze wyglądały przez cały dzień. Jeśli planujesz zapuścić włosy, również wspomnij o tym fryzjerowi. Zastosuje on cięcie, które będzie dobrze wyglądać na włosach o różnej długości i nie będzie sprawiać kłopotów przy porannym czesaniu.


Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając salon: • Jak wyglądają fryzjerzy, czy sami mają modne fryzury czy też straszą odrostami i trwałą modną 20 lat temu?

 • Czy obsługa zachowuje czystość w salonie? Czy szczotki, grzebienie i nożyczki są dezynfekowane?

 • Czy przed strzyżeniem odbywa się konsultacja, czy też fryzjer natychmiast realizuje Twoje pomysły?

 • Czy w salonie dostępne są najnowsze katalogi i czasopisma fryzjerskie, czy też królują te z lat 90-ych?


Dylematy u fryzjera


Nawet najlepszy fryzjer nie pomoże, gdy szukając oszczędności, wybierzesz przypadkowy salon. Niemodne cięcie, źle dobrany kolor czy niszczące włosy zabiegi zwykle wymagają cierpliwego kilkutygodniowego oczekiwania, aż włosy odrosną. Fryzura może dodać Ci urody lub podkreślić niedoskonałości. Jeśli nie chcesz ryzykować, lepszym wyborem niż najtańszy osiedlowy salon, będzie renomowany fryzjer. Cennik nie powinien być powodem, dla którego na wiele miesięcy skazujesz się na nieatrakcyjną fryzurę i nieprofesjonalne cięcie.

 • Wizaż Adamczewska

  Grzymalitów 1d/1, Białołęka, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam. W pracy wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uzyskane w Policealnym ... zobacz więcej »
 • Shintai Day Spa

  ul. Słowackiego 210, Idalin, Radom
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  To co odróżnia salon kosmetyczny Shintai Day Spa to jego wyjątkowa filozofia, niespotykana na Radomskim rynku. Nasze studio urody to nie zwykła kosmetyczka! W naszym gabinecie kosmetycz... zobacz więcej »
 • Salon Ewa

  Jana i Jędrzeja Śniadeckich 6, Piła
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Jesteśmy firmą prosperującą na pilskim rynku od listopada 2000 r. Fachowe doradztwo fryzjerskie i kosmetyczne oraz bogata oferta sprawiają, że od ponad 10 lat cieszymy się zaufaniem Nas... zobacz więcej »
 • Atelier Piękna i Harmonii

  ul. Smugowa 1/11, Tomaszów Mazowiecki
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  „Atelier Piękna i Harmonii „ Salon kosmetyczny Studio kształtowania sylwetki to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny ofer... zobacz więcej »
 • Salon kosmetyczny Greta

  ul. Partyzantów 59/3, Zamość
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
 • Gabinet Zdrowia i Urody

  ul. Świętojerska 4/10, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
 • Studio Urody Kleina

  ul. Kościuszki 14a/1, Olsztyn
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Studio Urody "Kleina " to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowana kadra zapewni wysoką jakość usług fryzjerskich i kosmetycznych. Oferujemy profesjonalną opiekę ... zobacz więcej »
 • LEJLA Salon Urody

  Bogusławskiego 15A, Suchy Las
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Zapraszamy do Salonu Urody LEJLA w centrum Suchego Lasu obok Biblioteki. Pracujemy w otoczeniu zieleni, z dala od gwaru i codziennych problemów, w milej domowej atmosferze. W naszym... zobacz więcej »
 • Fabryka urody

  Świętokrzyska 31/33 A lok. 2, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Fabryka Urody to salon stworzony z myślą o kobietach i ich potrzebach, aby czuły się atrakcyjnymi i zadbanymi. Każda Klientka jest tu traktowana indywidualnie. Profesjonalny i doświadcz... zobacz więcej »
 • Hair Stylist

  Kondratowicza 11 lok U-4, Targówek, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  W salonie Hair Stylist oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich skierowanych do osób w każdym wieku (kobiety, mężczyźni, dzieci). Wykonujemy strzyżenie, czesanie, kreatywne modelowan... zobacz więcej »