Zobacze także
2809 znalezionych obiektów

Dobry fryzjer - znajdź salon fryzjerski dla siebie

Dobry fryzjer nie tylko realizuje życzenia klientów, ale przede wszystkim sam proponuje najlepsze fryzury dla określonego typu urody czy kształtu twarzy. Zanim zdecydujesz się na podpatrzone u gwiazd modne cięcie, odwiedź profesjonalny salon fryzjerski i sprawdź, jaka fryzura będzie odpowiednia właśnie dla Ciebie.


Czego oczekiwać od fryzjera


Kobiety, które nie mają czasu na codzienne układanie włosów lub mają włosy trudne do okiełznania, zdecydowanie powinny zainwestować w wizytę u fryzjera-stylisty. Doświadczony ekspert dobierze cięcie, które będzie dobrze prezentować się na Twoim typie włosów. Cienkie włosy zwykle wymagają cięcia, które doda objętości, natomiast grube-sztywne włosy mogą być kłopotliwe przy krótkich fryzurach. Warto uprzedzić fryzjera, czy mamy czas na układanie włosów. W zależności od naszych możliwości czy choćby preferencji odnośnie stosowanych kosmetyków, podpowie on, w jaki sposób łatwo ułożyć włosy, na przykład tylko przy użyciu suszarki.


Fryzjerskie porady z pierwszej ręki


Podczas układania włosów u fryzjera dobrym pomysłem jest uważne przyglądanie się temu, jak to robi. Płacąc nawet 150 zł za wizytę zdecydowanie powinniśmy zadawać pytania – jakie kosmetyki sprawdzą się najlepiej, jak ułożyć włosy na specjalną okazję oraz czym najlepiej je pielęgnować, aby dobrze wyglądały przez cały dzień. Jeśli planujesz zapuścić włosy, również wspomnij o tym fryzjerowi. Zastosuje on cięcie, które będzie dobrze wyglądać na włosach o różnej długości i nie będzie sprawiać kłopotów przy porannym czesaniu.


Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając salon: • Jak wyglądają fryzjerzy, czy sami mają modne fryzury czy też straszą odrostami i trwałą modną 20 lat temu?

 • Czy obsługa zachowuje czystość w salonie? Czy szczotki, grzebienie i nożyczki są dezynfekowane?

 • Czy przed strzyżeniem odbywa się konsultacja, czy też fryzjer natychmiast realizuje Twoje pomysły?

 • Czy w salonie dostępne są najnowsze katalogi i czasopisma fryzjerskie, czy też królują te z lat 90-ych?


Dylematy u fryzjera


Nawet najlepszy fryzjer nie pomoże, gdy szukając oszczędności, wybierzesz przypadkowy salon. Niemodne cięcie, źle dobrany kolor czy niszczące włosy zabiegi zwykle wymagają cierpliwego kilkutygodniowego oczekiwania, aż włosy odrosną. Fryzura może dodać Ci urody lub podkreślić niedoskonałości. Jeśli nie chcesz ryzykować, lepszym wyborem niż najtańszy osiedlowy salon, będzie renomowany fryzjer. Cennik nie powinien być powodem, dla którego na wiele miesięcy skazujesz się na nieatrakcyjną fryzurę i nieprofesjonalne cięcie.

 • Strefa Urody

  Garbarska 31A, Tarnów
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  STREFA URODY dba o zdrowie i piękno Twojego ciała. Nasz salon zapewnia komfortowe otoczenie, najwyższy poziom higieny i czystości, a także najnowocześniejsze technologie w pielęgnacji... zobacz więcej »
 • Soell

  ul. Dzika 4a lok. 4, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, indywidualnie dobrane stylizacje fryzur, kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp, masaże relaksacyjne i lecznicze oraz wiele innych usług na miarę ... zobacz więcej »
 • Salon Kosmetyki Estetycznej

  ul. Wilczyńskiego Biskupa Tomasza 6/208, Olsztyn
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Nazywam się Marta Masło, zajmuję się kosmetyką estetyczną ciała i twarzy. W 2004 r. otrzymałam tytuł Technik Usług Kosmetycznych. W 2008 r. uzyskałam dyplom studiów wyższych w zakresie ... zobacz więcej »
 • Stile Unico Ostrów

  Rynek 10, Ostrów Wielkopolski
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Akademia Fryzjerstwa Stile Unico jest miejscem oferującym doskonałą jakość w przystępnej cenie.Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dostosowując się do ich indywidualnych ... zobacz więcej »
 • MP Salon Urody

  Felińskiego 7, Górna, Łódź
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług kosmetycznych i fryzjerskich każdy klient znajdzie coś dla siebie. Do Państwa ... zobacz więcej »
 • Salon Nowogrodzka

  ul. Nowogrodzka 42, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
 • Expelos

  ul. Narutowicza 1, Radom
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Witamy w Studio Urody Expelos W naszych gabinetach oferujemy pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i na ciało. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem kosmetycznym, pracujemy na pro... zobacz więcej »
 • Salon Piękności Lena

  ul. Legionów 68a, Wołomin
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
 • Elite Studio Anna Chudzińska

  ul. Młynarska 89, Kalisz
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu masażu odchudzającego oraz rehabilitacyjnego na urządzeniu rolletic, a także kosmetyki, fryzjerstwa i solarium. Wszystkie usług... zobacz więcej »
 • Prestige Milena Panek

  Główny Rynek 11, Kalisz
  Brak ocen
  Usługi: Fryzjer
  Gabinet Kosmetyczny "Prestige" istnieje od 2000r. Chcąc sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki te... zobacz więcej »