12 znalezionych obiektów
 • Masażowy Świat

  Białobrzeska 5 lok 7, Ochota, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Jesteśmy Grupą masażystów, dla których masaż jest pasją. Specjalizujemy się w masażach klasycznym i orientalnych. Mamy wieloletnią praktykę. Wykonujemy masaże w gabinetach stacjonarnych... zobacz więcej »
 • Instytut Estetyczny

  Niepodległości 227/233 lokal 25, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Instytut Estetyczny jest gabinetem kosmetyki i medycyny estetycznej działającym na rynku od 2006 roku i dzięki Państwu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Posiadamy szeroką gamę us... zobacz więcej »
 • Soell

  ul. Dzika 4a lok. 4, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, indywidualnie dobrane stylizacje fryzur, kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp, masaże relaksacyjne i lecznicze oraz wiele innych usług na miarę ... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Nazywam się Anna Dębowska. Na co dzień zajmuję się masażem, który jest równocześnie moją pasją i stał się nieodłączną częścią mojego życia. Jestem dyplomowaną masażystką, z tytułe... zobacz więcej »
 • Salon kosmetyczny N25

  Nowogrodzka 25 / 32, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Salon kosmetyczny N25 – to luksusowe miejsce w mieście Warszawa. Nasi specjaliści to prawdziwi pasjonaci kobiecej urody, którzy zadbają o najwyższą jakość usług. Zainspirowani potrzebam... zobacz więcej »
 • Cud Piękności

  L. Narbutta 77 (poziom -1),, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  My jesteśmy po to, by każda kobieta tak właśnie się poczuła. Jak jedyny i niepowtarzalny cud natury. W naszym przytulnym gabinecie łączymy najnowsze osiągnięcia techniki kosmetologiczne... zobacz więcej »
 • Relaxumm

  Aleja Wilanowska 206, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Oferuję terapie z zakresu refleksologii oraz akupunktury, które są skutecznymi i sprawdzonymi metodami pomagającymi leczyć wiele dolegliwości zdrowotnych. Akupunktura, jest bardzo skut... zobacz więcej »
 • Stayyoung Studio

  Puławska 107, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  StayYoung to miejsce właśnie dla Ciebie. Tylko tutaj profesjonalne zabiegi, wykonywane przez wyspecjalizowanych kosmetologów, gama kosmetyków renomowanych firm, a dodatkowo konsultacje... zobacz więcej »
 • Belwederska Clinic

  ul. Belwederska 9, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Klinika Belwederska Clinic oferuje usługi z obszaru trzech specjalizacji: kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W tym zakresie proponujemy pełną gamę usług. Dla ka... zobacz więcej »
 • SUNGATE BEAUTY&SPA

  Powstańców Warszawy 2, Śródmieście, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  SUNGATE BEAUTY&SPA Poznaj naszą ,,Ucztę Pięciu Zmysłów", czyli terapie Wellness &Spa z masażem w roli głównej. Dzięki proponowanym przez naszych warszawskich ekspertów: zabiegom ... zobacz więcej »