6 znalezionych obiektów
 • Pracownia Urody

  ul. Jarochowskiego 48a, Grunwald, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  więcej informacji na temat gabinetu PRACOWNIA URODY i świadczonych w nim usług znajdziecie Państwo na stronie www.gabinet-dla-Ciebie.pl Gabinet posiada własny autoklaw medyczny, w k... zobacz więcej »
 • Thai Smile Salon Masażu Tajskiego

  Ogrodowa 17, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Salon masażu tajskiego znajduje się w centrum miasta Poznań, zatem mamy nadzieję, iż lokalizacja zachęci Was do częstych wizyt. Oferujemy tajskie masaże lecznicze i relaksujące wykon... zobacz więcej »
 • Be Happy

  Os. Zygmunta Starego 15B, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Stawiamy na zdrowie, urodę oraz edukację prozdrowotną. Dokładamy wszelkich starań aby nasi obecni i przyszli pacjenci byli zadowoleni i po zakończonych kuracjach świadomie i efektywnie ... zobacz więcej »
 • Global Medica

  Starowiejska 1i/2, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Nasz gabinet zajmuje się przeprowadzaniem terapii usuwających różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Za pomocą aparatury medycznej „Mora-Super” poprzez wykorzystanie medycyny bioin... zobacz więcej »
 • Thalgo Poznań

  Kościelna 39 D, Jeżyce, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  La Beauté to miejskie SPA nieopodal biznesowego centrum Poznania, autoryzowany salon Thalgo – marki zaufania i światowego lidera wśród producentów kosmetyków profesjonalnych. Polec... zobacz więcej »
 • Fit Fun Fizjo

  ul. Naramowicka 187C, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Dietetyk
  Zdrowa dieta to podstawa zdrowego trybu życia. W końcu jesteśmy tym co jemy. Skorzystaj z oferty Fit Fun Fizjo. Jedz zdrowo i czuj się wspaniale!... zobacz więcej »