14 znalezionych obiektów

Depilacja - laserowa, woskiem Wrocław

Znajdź już dziś gabinet, którego specjalnością jest depilacja we Wrocławiu i przygotuj się na lato. W naszej bazie znajdziesz doświadczone gabinety, które oferują zabiegi w atrakcyjnych cenach. Depilacja laserowa ze zniżką czy też depilacja woskiem na ciepło to tylko niektóre z kuszących propozycji wytypowanych przez nas salonów. Przeglądaj wygodnie oferty z domu i wybierz usługę w najlepszej cenie i w terminie, który Ci odpowiada.

 • Czar Piękna

  Grabiszyńska 90a, Fabryczna, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Zapraszamy na profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne.... zobacz więcej »
 • Prestiż Salon Kosmetyczny

  Rynek 46/47/2, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Skuteczność pielęgnacji w naszym salonie to efekt działania najwyższej jakości preparatów i szerokiej gamy zabiegów, która odpowiada różnorodnym potrzebom skóry. Doświadczony kosmetolog... zobacz więcej »
 • INSTYTUT URODY BEAUTY 92

  ul Krzycka 92b lok. 4, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  “Piękno jest listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca„ Wkraczając w świat elegancji, koloru i zapachu Instytutu Urody BEAUTY92 poczujesz, że każda spędzona tutaj chwil... zobacz więcej »
 • Ogród Piękna

  Jackowskiego 57d, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  O pięknym wyglądzie marzy każda kobieta. Dlatego też warto systematycznie odwiedzać gabinet kosmetyczny – Biskupin i okolice dysponują bogatą ofertą w tym zakresie. Gabinet Ogród Piękna... zobacz więcej »
 • WiktoriaMed

  Powstańców Śląskich 54a/3, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  W sterylnym wnętrzu, zapewniamy najwyższą jakość usług oraz intymną atmosferę. Stosowane przez nas praktyki są dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej i mają certyfikaty zgodności CE.... zobacz więcej »
 • KształtoSfera Wrocław

  ul. Odrzańska 24/29, Stare Miasto, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Dlaczego warto wybrać KształtoSferę? Bo my staramy się bardziej :) Jesteśmy profesjonalistami - doskonale znamy technologie, z których korzystamy, urządzenia na których pracujemy i ... zobacz więcej »
 • Apeiros

  Przyjaźni 28E, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Zapraszamy do naszego gabinetu na profesjonalne zabiegi... zobacz więcej »
 • M STUDIO URODY

  Grota Roweckiego 34a, Krzyki, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
 • SID Studio Urody

  Norwida 32/1, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Sprawna i kompetentna obsługa Studia Urody SID sprawia, że klienci dobrze czują się w naszym salonie i chętnie wracają do nas, polecając nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Nasi eks... zobacz więcej »
 • CYNTIA Hala Strzegomska

  Strzegomska 206, Fabryczna, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Serdecznie zapraszamy do ekskluzywnego Studia Urody CYNTIA, gdzie nie tylko pomożemy Ci wydobyć piękno, które nosisz w sobie, ale także odzyskasz wewnętrzną harmonię.„Cyntia” to miejsce... zobacz więcej »