6 znalezionych obiektów

Depilacja - Toruń

Uwielbiasz uczucie idealnie gładkiej skóry? Oddaj swoje ciało w ręce specjalistów od depilacji w . Zamowwizyte.pl daje Ci możliwość wyszukania najlepszych gabinetów specjalizujących się zarówno w depilacji mechanicznej (woskiem lub pastą cukrową), jak i depilacji trwałej (laserowej). Umów się na depilację w swoim ulubionym gabinecie i spraw, aby Twoja skóra była gładka jak jedwab.

 • EndoMed

  Konstytucji 3 Maja 14, Na skarpie, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  W obecnych czasach na co dzień, doświadczamy wielu stresujących sytuacji co niestety ma negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Ciągle gdzieś się spieszymy, rzadko kiedy mamy czas ... zobacz więcej »
 • Dynamic Studio SPA

  Szosa Chełmińska 154 C, Chełmińskie Przedmieście, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Zapraszamy do Dynamic Studio SPA, magicznego miejsca, gdzie każdego dnia już od 2008 r. dbamy o piękno i dobre samopoczucie naszych Klientów. W nasza pracę wkładamy ogromne zaangażowani... zobacz więcej »
 • Elight Studio

  Franciszkańska 20/4, Stare Miasto, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Studio Estetyki Ciała "elight" powstało w centrum Starego Miasta w Toruniu. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej takich jak : fotodepilacja, fotoodmładzani... zobacz więcej »
 • Salon Nathalie

  ul. Grudziądzka 79, Stare Miasto, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Znajduje się w miejscu kultowym na urodowej mapie Torunia. Pokolenia zadowolonych klientek odwiedza nasz salon od ponad 20 lat! Wykwalifikowana kadra, posiadająca państwowe dokument... zobacz więcej »
 • Salon Urody Beauty Zone

  Grudziądzka 45, Mokre, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Od kilkunastu lat jesteśmy jedynym w Toruniu Autoryzowanym Gabinetem pracującym w oparciu o produkty francuskiej firmy Thalgo i Ella Bache. Oferujemy usługi fryzjerskie najwyższej ja... zobacz więcej »
 • Studio Urody Kashmir

  Lotników 17A/31, Koniuchy, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do odwiedzenia Studia Urody Kashmir. Znajdziecie tu Państwo pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich oraz masaże klasyczne, relaks... zobacz więcej »