11 znalezionych obiektów

Depilacja - laserowa, woskiem Kraków

Zanim założysz szorty latem lub udasz się na basen, Twojej skórze należy się profesjonalna i skuteczna depilacja. Kraków pełen jest doskonałych gabinetów urody. Pomagamy Ci wybrać nie tylko ten najlepszy, ale również taki w którym depilacja laserowa będzie w atrakcyjnej cenie, a depilacja woskiem nie pozostawi na skórze podrażnień. Skorzystaj z naszej bazy i rezerwuj zabiegi depilacji w Krakowie. Najlepsi eksperci urody w jednym miejscu tylko u nas!

 • Salon Nefrezja

  Bieżanowska 65, Bieżanów Prokocim, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  "Nefrezja" Kompleksowe Usługi Kosmetyczne. Salon dwukrotnie nagradzany przez miesięcznik URODA w kategorii Beauty Expert. -ponad 80 zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki -fachowy ... zobacz więcej »
 • MS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Bosacka 14/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi kosmetyczne, zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja, makijaże, masaże. Porady dietetyczne, kosmetyka holistyczna. Wieloletnie doświadc... zobacz więcej »
 • ESTE Team

  Bratysławska 2A, lok.1, Prądnik Biały, Kraków
  5.0
  Usługi: Depilacja
  Miejsce do którego zapraszamy tworzyłyśmy z wielką pasją, jest początkiem wielkich przemian i odkryć, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Nasz zespół ambitnych kreatywnych osób ... zobacz więcej »
 • Ocean Urody

  Bronowicka 54, Bronowice, Kraków
  1.0
  Usługi: Depilacja
  Studio odnowy biologicznej Ocean Urody istnieje już przeszło od 5 lat. W tym czasie zaspokoiliśmy najskrytsze pragnienia naszych klientów. W ciągu tych 4 lat zdobyliśmy cenne doświadcze... zobacz więcej »
 • J'adore Instytut

  ul. Karmelicka 45, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • DER-MED Kraków

  Krzywa 8, lok. 1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Centrum DER-MED TO WIĘCEJ NIŻ KLINIKA URODY… Centrum DER-MED, to sieć naj­no­wo­cze­śniej­szych Salonów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlo­ka­li­zo­wa­nych w dwóch naj­więk­szych mi... zobacz więcej »
 • Studio Urody Alicja

  Wrocławska 48, Krowodrza, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Serdecznie zapraszamy na usługi kosmetyczne i fryzjerskie do naszego salonu...... zobacz więcej »
 • MY BODY CLINIC

  Wielicka 42c lokal nr 4, Podgórze, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Nasi kosmetolodzy wyspecjalizowali się w wąskiej dziedzinie, jaką jest depilacja laserowa, która wykonywana jest przy użyciu najnowocześniejszego, najszybszego i najskuteczniejszego las... zobacz więcej »
 • Magnetic Look

  Friedleina 11, Krowodrza, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Jest pierwszym w Krakowie salonem specjalizującym się w przedłużaniu rzęs metodą „jedna do jednej”. Powstał, aby zadowolić gusta coraz bardziej wymagających klientek względem własnego w... zobacz więcej »