4 znalezione obiekty

Depilacja - Katowice

Uwielbiasz uczucie idealnie gładkiej skóry? Oddaj swoje ciało w ręce specjalistów od depilacji w . Zamowwizyte.pl daje Ci możliwość wyszukania najlepszych gabinetów specjalizujących się zarówno w depilacji mechanicznej (woskiem lub pastą cukrową), jak i depilacji trwałej (laserowej). Umów się na depilację w swoim ulubionym gabinecie i spraw, aby Twoja skóra była gładka jak jedwab.

 • ProCare Studio Kosmetologii Profesjonalnej

  Sokolska 31 (budynek siłowni ProActiv), Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  ProCare Studio to miejsce stworzone z myślą o wszytkich Tych, którzy pragną zregenerować swoją skórę ale również dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo. Szeroka gama zabiegów kosmet... zobacz więcej »
 • Instytut Pięknego Ciała

  Ks. J. Poniatowskiego 16B, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  Instytut Pięknego Ciała to miejsce, w którym każdy gość czuje się wyjątkowo. Gabinet prowadzony jest przez dyplomowanego kosmetologa, Lucynę Madejską, która już od ponad 12 lat zawod... zobacz więcej »
 • DAY SPA Majama

  Ul. Oswobodzenia 1, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  DAY SPA MAJAMA mieści się w zabytkowym budynku na obrzeżach miasta. To miejsce, w którym zadbasz o harmonię ducha i ciała: ukoisz zmysły, odzyskasz witalność. Wyciszysz i zrelaksujesz o... zobacz więcej »
 • Der-med Katowice

  Al. W. Korfantego 70 / 7, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Depilacja
  SZANOWNI PAŃSTWO, Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny wiedzy, których rozwój stanowi jeden z symboli naszych czasów. Nowe, często rewolucyjne odkrycia wpra... zobacz więcej »