Zobacze także
106 znalezionych obiektów

Salon urody, SPA

 • Thalgo Med

  Alternatywy 7, Ursynów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Zadbaliśmy również o Państwa komfort i bezpieczeństwo; dysponujemy czterema klimatyzowanymi gabinetami, w tym osobnym pokojem przeznaczonym do manicure i pedicure leczniczego, gabinetem... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • SID Studio Urody

  Norwida 32/1, Śródmieście, Wrocław
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Sprawna i kompetentna obsługa Studia Urody SID sprawia, że klienci dobrze czują się w naszym salonie i chętnie wracają do nas, polecając nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Nasi eks... zobacz więcej »
 • DER-MED Kraków

  Krzywa 8, lok. 1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum DER-MED TO WIĘCEJ NIŻ KLINIKA URODY… Centrum DER-MED, to sieć naj­no­wo­cze­śniej­szych Salonów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlo­ka­li­zo­wa­nych w dwóch naj­więk­szych mi... zobacz więcej »
 • CPC Beauty

  Chodakowska 12, Praga - Południe, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum Pięknego Ciała to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na nasza wiedzę i doświadczenie. Sprawdź naszą ofertę:... zobacz więcej »
 • Der-med Katowice

  Al. W. Korfantego 70 / 7, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  SZANOWNI PAŃSTWO, Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny wiedzy, których rozwój stanowi jeden z symboli naszych czasów. Nowe, często rewolucyjne odkrycia wpra... zobacz więcej »
 • SPA UŁAŃSKA

  Ułańska 21/4U, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Spa na ul. Ułańskiej to najmłodsza z trzech sióstr REGENERACJI. Znajduje się na poznańskim Grunwaldzie, w sąsiedztwie dawnych ułańskich koszarów – centrum slow life’u i designu. Powstał... zobacz więcej »
 • Twoje Paznokcie

  Witosa 31 - piętro 1, lokal 109, Mokotów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Salon Twoje Paznokcie działa na warszawskim Mokotowie od września 2002 r. Jesteśmy oficjalnym Salonem Partnerskim marki Jessica w Polsce. U nas możecie Państwo zasmakować w szerokiej g... zobacz więcej »
 • Be Happy

  Os. Zygmunta Starego 15B, Stare Miasto, Poznań
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Stawiamy na zdrowie, urodę oraz edukację prozdrowotną. Dokładamy wszelkich starań aby nasi obecni i przyszli pacjenci byli zadowoleni i po zakończonych kuracjach świadomie i efektywnie ... zobacz więcej »
 • Ambra Day SPA

  Plac Szczepański 6/8, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA otrzymało dwukrotnie rekomendację od prestiżowego miesięcznika URODA jako Beauty Expert. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Kosm... zobacz więcej »