Zobacze także
106 znalezionych obiektów

Salon urody, SPA

 • Centrum Piękna i Relaksu

  Modrzejowska 45, Sosnowiec
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Ach Centrum Piękna i Relaksu to miejsce luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz holistycznego podejścia do Klienta. Naszą wiodącą ideą jest: „satysfakcja, harmonia i relaks”. Oferuje... zobacz więcej »
 • DAY SPA Majama

  Ul. Oswobodzenia 1, Katowice
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  DAY SPA MAJAMA mieści się w zabytkowym budynku na obrzeżach miasta. To miejsce, w którym zadbasz o harmonię ducha i ciała: ukoisz zmysły, odzyskasz witalność. Wyciszysz i zrelaksujesz o... zobacz więcej »
 • 4Ever Beauty

  ul. Braci Wagów 20 lok.8, Ursynów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Szanowni Państwo, Gabinet 4Ever Beauty powstał w 2011 roku. Jest to miejsce gdzie w panuje przyjazna atmosfera, można zatrzymać się na chwilę , zadbać o urodę oraz dobre samopoczu... zobacz więcej »
 • Bajeczny Spa & Salon

  ul. Lipowa 14, Bydgoszcz
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Nowe miejsce - zabytkowa kamienica w centrum Bydgoszczy - Lipowa 14, a w nim m.in. basen, sauna, fryzjer, ekskluzywne pomieszczenia zabiegowe, gabinety lekarskie. Mamy przyjemność za... zobacz więcej »
 • Klub Piękna

  Osiedlowa 14, Dobrcz
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Mam zaszczyt zaprosić Państwa do Klubu Piękna. Zabiegi oferowane w naszym gabinecie kosmetycznym odpowiadają najwyższym standardom i wymogom. Nowoczesne wyposażenie i wysoki standard wy... zobacz więcej »
 • Brak ocen
  Usługi: Day Spa
 • Bonsai Spa Instytut Urody

  Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Instytut URODY BONSAI SPA to salon kosmetyczny, fryzjerski & SPA w stylu japońskim. BONSAI to wyjątkowe miejsce, w którym w atmosferze pełnej życzliwości i pozytywnej energii, spełn... zobacz więcej »
 • Milord Hallera

  Plac Generała Józefa Hallera 5, Praga - Północ, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Salony piękności Milord to sieć renomowanych salonów świadczących wysokiej jakości usługi fryzjersko- kosmetyczne. Firma Milord, założona w 1989 roku , posiada już 5 swoich placówek w W... zobacz więcej »
 • EMPIRE Saska Kępa

  Arabska 5, Praga - Południe, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Pierwszy salon Empire został założony w 2000 roku. Część fryzjerska obejmuje 12 stanowisk, natomiast część kosmetyczna dysponuje trzema miejscami kosmetycznymi, jednym do manicure i ped... zobacz więcej »
 • Diana Salon Urody

  Górczewska 222, Bemowo, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Zapraszamy na zabiegi zabiegi kosmetyczne i upiększające, kosmetyczne twarzy, henna, manicure, pedicure, szablon oczyszczanie twarzy, depilacja twarzy...... zobacz więcej »