Zobacze także
106 znalezionych obiektów

Salon urody, SPA

 • "Bellezza"

  Ogrodowa 23, Kalisz
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Zapraszamy do Salon Kosmetycznego "Bellezza" - miejscu wypoczynku dla osób marzących o chwili wyciszenia, chcących odzyskać równowagę, dobre samopoczucie i piękny wygląd. Oferujemy szer... zobacz więcej »
 • 4Ever Beauty

  ul. Braci Wagów 20 lok.8, Ursynów, Warszawa
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Szanowni Państwo, Gabinet 4Ever Beauty powstał w 2011 roku. Jest to miejsce gdzie w panuje przyjazna atmosfera, można zatrzymać się na chwilę , zadbać o urodę oraz dobre samopoczu... zobacz więcej »
 • Afrodyta Spa

  ul. Grunwaldzka 46, Ośno Lubuskie
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Niezwykle bogata oferta zabiegów uszczęśliwi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Najważniejszą i drogocenną rolę odgrywa w nich woda, ale także piękno gabinetów, najnowocze... zobacz więcej »
 • Akademia Zdrowia SPA

  Dolina 23, Centrum, Bydgoszcz
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Akademia Zdrowia SPA w Bydgoszczy. Od 15 lat specjalizuje się w masażach leczniczych, terapii kręgosłupa, usuwaniu rwy kulszowej, masażach relaksacyjnych oraz technikach pokonywania ... zobacz więcej »
 • Alivia Gabinet Odnowy Biologicznej

  Wielkopolska 23/1, Śródmieście, Szczecin
  5.0
  Usługi: Day Spa
  100% natury dla Twojego ciała – zadbaj o zdrowie, urodę i oddaj się chwilom relaksu w Gabinecie Odnowy Biologicznej ALIVIA przepełnionym mocą aromaterapii w atmosferze pełnej harmonii i... zobacz więcej »
 • Ambra Day SPA

  Plac Szczepański 6/8, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA otrzymało dwukrotnie rekomendację od prestiżowego miesięcznika URODA jako Beauty Expert. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Kosm... zobacz więcej »
 • Art i Spa Iwona Marciniak

  Szosa Chełmińska 217, Toruń
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
 • Atelier Urody Agnieszka Skiba

  Warszawska 85 lok.10, Łomianki
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu kosmetycznego, gdzie po przekroczeniu progu, wkraczają Państwo w magiczny świat relaksu i ciszy odnajdując kwintesencję zdrowia i pięknego wyglądu... zobacz więcej »
 • Aurora Spa&Wellness

  ul. Boh. Warszawy 17, Międzyzdroje
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Misją naszego Spa jest przekraczanie oczekiwań Gości i osiąganie najwyższego poziomu ich zadowolenia. Misja ta dała podstawy do stworzenia bogatego Menu Spa opartego na renomowanych ma... zobacz więcej »
 • Bajeczny Spa & Salon

  ul. Lipowa 14, Bydgoszcz
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Nowe miejsce - zabytkowa kamienica w centrum Bydgoszczy - Lipowa 14, a w nim m.in. basen, sauna, fryzjer, ekskluzywne pomieszczenia zabiegowe, gabinety lekarskie. Mamy przyjemność za... zobacz więcej »