9 znalezionych obiektów

Salon urody, SPA - Kraków

Potrzebujesz odrobiny wytchnienia od codziennych stresów i chciałabyś choć na chwilę zwolnić obroty? Zafunduj sobie odrobinę relaksu i luksusu rezerwując on-line wizytę do salonu urody lub Spa w Krakowie. Na zamowwizyte.pl znajdziesz wiele usług i zabiegów pielęgnujących zarówno ciało, jak i duszę. Odetchnij i już dziś umów się na masaż, kąpiel czekoladową, zabieg odmładzający lub wyszczuplający. Zadbaj o siebie i spraw, aby Twoje ciało zregenerowało się i odpoczęło w dobrym salonie Spa w Twoim mieście.

 • Ocean Urody

  Bronowicka 54, Bronowice, Kraków
  1.0
  Usługi: Day Spa
  Studio odnowy biologicznej Ocean Urody istnieje już przeszło od 5 lat. W tym czasie zaspokoiliśmy najskrytsze pragnienia naszych klientów. W ciągu tych 4 lat zdobyliśmy cenne doświadcze... zobacz więcej »
 • Salon Urody Natural Avenue

  Ul. Krowoderska 11/2, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Jesteśmy zespołem ludzi, których pasją jest kosmetyka naturalna. Z powodzeniem rozwijamy w naszych gabinetach ofertę naturalnych zabiegów z wykorzystaniem kojących, odmładzających i pie... zobacz więcej »
 • Face & Body Institute

  Starowiślna 4/1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Face and Body Institute to miejsce stworzone „przez ludzi dla ludzi” i skierowane na człowieka i jego potrzeby… Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-let... zobacz więcej »
 • DER-MED Kraków

  Krzywa 8, lok. 1, Stare Miasto, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum DER-MED TO WIĘCEJ NIŻ KLINIKA URODY… Centrum DER-MED, to sieć naj­no­wo­cze­śniej­szych Salonów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlo­ka­li­zo­wa­nych w dwóch naj­więk­szych mi... zobacz więcej »
 • Ambra Day SPA

  Plac Szczepański 6/8, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA otrzymało dwukrotnie rekomendację od prestiżowego miesięcznika URODA jako Beauty Expert. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Kosm... zobacz więcej »
 • Sekret Day Spa Kraków

  Dietla 47/1, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Naszą ideą jest aby dbać zarówno o Państwa urodę zewnętrzną jak i o tę wewnętrzną. Gabinety są wyposażone w sprzęt wysokiej klasy, nowości technologiczne. Staramy się za nimi podążać a... zobacz więcej »
 • Instytut Piękna DERMIQUE

  Ludwinowska 11/10, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Naszą największą pasją jest piękno – Chcemy by była także Twoją. Jesteśmy niezwykłym połączeniem tego co widzisz kiedy myślisz – luksus i ekskluzywność z tym jak się czujesz kiedy ot... zobacz więcej »
 • Farmona SPA

  ul. Jugowicka 10c, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Wellness & SPA zaprojektowane zostało zgodnie z wellness & spa Farmona-Kraków, most beautiful SPA in Cracow, spas Polandchińskimi zasadami Feng Shui. Meble były ręcznie wykonane przez a... zobacz więcej »
 • Bliss Beauty

  Bronowicka 19/3, Bronowice, Kraków
  Brak ocen
  Usługi: Day Spa
  Dlaczego my? Jesteśmy zespołem młodych, wysoko wykwalifikowanych kosmetologów, którzy śledzą nowe trendy w kosmetologii. Nieustannie uczymy się oraz podnosimy nasze kwalifikacje. ... zobacz więcej »